Manşet Ünlüler

Uzayda ilk insan

Jorge Blanco’nun adını son zamanda daha çok duyuyoruz. Çünkü şarkıcı birbiri ardına yepyeni şarkılarını sevenleriyle paylaşıyor.

Uzaylı aşkı

Şu sıralar animasyon türündeki klipler moda. Dua Lipa, Doja Cat derken bu akıma Jorge Blanco da katıldı. Atella Gali ile iş birliği olan “Polvo De Estrellas” şarkısı tam bir bilim kurgu animasyonu tadında. Klipte Jorge bir astronot olarak karşımızda. Keşif sırasında uzaylı bir kızla karşılaşan Jorge ona aşık oluyor. Büyük aşkını bulduktan sonra her şeyi geride bırakıyor ve uzaylı sevgilisiyle geleceğe doğru yürüyor. Ucu açık bırakılan klibin devamının geleceğini ümit ediyoruz.

“Sevgi en büyük panzehir”

Jorge’nin son sürprizi de Anna Chase ile yaptığı düet “Antídoto” oldu. Bu Anna ve Jorge’nin ilk iş birliği. İkili bu şarkıda tüm kalp kırıklarını iyileştirmeyi amaçlıyor. Maalesef pandemi sürecinde zaman zaman yaşadığımız umutsuzluk hissini ortadan kaldırıyorlar. Anna ve Jorge, sevginin hayatlarındaki tüm acıları nasıl iyileştirdiğini söyleyerek, ilişkilerinin en büyük panzehir olduğunu şu sözlerle aktarıyor: “Gel kalbimi iyileştir / Şimdi seninim / Acı için haplara ihtiyacım yok” diyor. Bu iyi hissettiren şarkı için ortak çalışmayı Anna teklif etmiş. Jorge, “Anna bana şarkıyı gösterdiğinde, onunla birlikte çalışmak istedim. Bu şarkı bize en önemli olanı hatırlatıyor. Hayatınızda her şeyi iyileştiren birine sahip olmaktan bahsediyor” diye şarkının mesajını paylaşıyor.

Şarkıyı yazdı

Anna “Antídoto”yu besteci ve yapımcı T.I Jakke ile birlikte ortaya çıkardı. T.I daha önce, Ava Max’in 1 numaralı global hiti “Kings & Queens”i yazdı. Aynı zamanda Anna’nın “Color” single’ının da yapımcılığını ve ortak yazımını yaptı. Şarkı için Anna, “Umarım insanlar bu şarkıyı dinlerken kendilerini mutlu ve mutlu hissederler. Bazen ihtiyacımız olan tek şey aşktır” diyor. Son olarak Anna da Jorge’nin izinden gidip oyunculuk yeteneklerini konuşturmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce şarkıcının “Pedro Juan: Dos Caballeros” filminde rol alacağı açıklandı.

İnteraktif klip

Şarkının klibi de günümüz ilişkilerine göndermede bulunuyor. Yeni normalde sevdiklerimizle yüz yüze görüşmek yerine telefon veya online olarak bir araya gelebiliyoruz. Klipte Jorge ve Anna’nın renkli ve kalplerin uçuştuğu telefon yazışmalarına dahil oluyoruz. Bu hareketli ve eğlenceli klip yeni normal şartlarında flört etmenin göründüğü kadar kötü olmadığını gösteriyor.

 

 

Yorum Yapın