Ünlüler

Ünlülerin utanç anları

alt

altSizinkiler de, agucuk bugucuk yapanlardan mı? Starlar bile, aileleri yüzünden utanç anları yaşabiliyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Annem, aile içinde kalması gereken özel hikayeleri insanlara anlatmaya bayılır. Ağzını açar ve sanki hiçbir önemi yokmuş gibi bunları ortaya döker. Ben de karşısında ‘Ne yapıyorsun’ bile diyemeden ağzım açık bakarım, ama o çok rahattır.
Jesse McCARTNEY

* Annem sahildeki bir restorandan minik ketçap şişelerini toplar ve çantasına atardı. Ben de onu tanımıyor numarası yapardım. 
Lindsay LOHAN

* Küçükken, büyük tuvaletimi yapmak için üzerimdeki tüm kıyafetlerimi üzerimden atardım. Annem bunu ailenin bütün bireyleri önünde anlattı. O kadar utandım ki, odadan kaçmak zorunda kaldım. 
Chris BROWN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
* Annem kesinlikle şarkı söyleyemezdi, ama yine de her yerde şarkı söyleyecek kadar cesurdu. Düğünümde karaoke yaptı ve insanlar buna inanamadı. Gerçekten korkunçtu. PINK * Eskiden babam palyaço tarzı bol pantolonlar giyerdi, arkadaşlarımın onu o şekilde görmesini hiç istemezdim. Ashlee SIMPSON * Annemle alışveriş merkezindeyken bir çocuk beni kesiyordu. Yanında arkadaşlarıyla oturuyordu ve bana bakıyordu. ‘Lütfen gel ve benimle tanış’ diyordum ki içimden, annem bağırdı: ‘Hilary oraya git ve onunla konuş’. Ben de ‘Olamaz. Anne neyin var senin’ dedim, ama çocuk utandığı için mi bilemiyorum arkasına bakmadan oradan ayrıldı. Hilary DUFF

Yorum Yapın