Ünlüler

Ünlülerin bu halleri sizi çok şaşırtacak

alt

 altÜnlülerin bu halleri seni çok şaşırtacak! Çünkü bu kez ne sahnedeler, ne de bir galada! Çocuklarıyla vakit geçirirken baksana ne kadar da doğal ve rahatlar!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

Jessica Alba, minik bebeği Honor kucağında yürürken yakalandı. Buz mavisi kotu, uzun beyaz bluzu ve içinde biberon olan kocaman çantası ile çok rahat bir görünüm çiziyordu. Kızını almış yanına, dünya umurunda değil adeta. Yalnız Jessica Alba ne kadar sade giyinse, ne kadar dikkat çekmemek istese de tüm gözler yine onun üstünde. Baksana şu arkada durup Alba’yı süzen adamın yüz ifadesine!

alt

Victoria Beckham, almış iki tane afacan mini korumayı yanına, kısacık elbisesi ve çekici görünüşüyle etrafa sanki hava atıyor. Gri hasır bağcıklı ayakkabıları ve gri çantası, kırmızı elbisesini şık bir biçimde tamamlamış. Victoria Beckham için anlaşılan pek bir fark yok. Çünkü o hep kamera karşısında gibi. Tek fark yanındaki şirin mi şirin Lacoste tişörtlü ikili:)

alt

Jennifer Garner, o gün kızı Violet’le mi desem yoksa arkadaşı Violet mi? Çünkü aralarında boy farkı hariç hiçbir fark yok. İkisi de üzerindeki eşofmanları, fermuarları üstleri ve uykulu bakışlarıyla iki şaşkın ördek yavrusu gibi. Üstelik Jennifer Garner kızına uyum sağlamak için azıcık olsun makyaj yapmamış, kıpkırmızı bir burunla kendini dışarı atmış.

Yorum Yapın