Ünlüler

Ünlüler dünyasında yaprak dökümü

alt

altPopülaritesini kaybetmeye başlayan, uzun zamandır ekranlarda görünmeyen, gözden uzak olduğu kadar gönüllerden de uzaklaşmaya başlayan bazı isimler var! Onları uyarıp, geri dönmelerini söylemek adına bu yazıyı yazalım dedik! Ne dersin, iyi yapmış mıyız?

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazı: Hazan Aköz

ATHENA
Son albümü “It”den sonra ortalarda görünmeyen Athena’nın ismini şu sıralar hiç duyamıyoruz. Tabii ki grubun bazı konser çalışmaları oluyor, fakat Gökhan Özoğuz’un facebook’la ilgili çıkan magazin haberinden başka ses getiren olaylarını duyamadık. O haber de hiç tatmin edici değildi zaten. Neymiş efendim; Gökhan, evliliğini sitede açıklamış. Bu bizi pek ilgilendirmiyor tabii ki, biz ona sadece yeni albümle ilgili hesap sorabiliriz. Özledik Athena’nın yakışıklılarını. “Haydi, Athena” diyelim de kendilerini toplayıp meydana çıksınlar, değil mi?

 

altGWEN STEFANI
Kim derdi ki bir gün Gwen’in ismini böyle bir sayfada geçireceğiz. Çünkü o gerçekten bir pop rock ikonu. Giyim tarzı, ses tonu, asi tavırlarıyla bir döneme damgasını vuran Gwen, hala aynı etkiyi yaşamamızı sağlayabilir, ama tabii ki bir şeyler yaparsa. 2006’da çıkardığı ikinci solo albümü “The Sweet Escape”le istediği başarıyı yakalayamayan ünlü şarkıcı, ancak albümünün ikinci single’ı “The Sweet Escape”le durumu biraz toparladı. Sonra da ardından 4 single çalışması daha yaptı. Fakat o zamandan beri kendisinden bir “do” sesi bile alamıyoruz. 2008’de çıkması beklenen, hala üyesi olduğu, No Doubt grubunun albümü için de haberlerini bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

altAVRIL LAVIGNE
Üçüncü Avril Lavigne albümü “The Best Damn Thing”, 17 Nisan 2007‘de çıkmıştı. Albüm ABD’deki listelere birinci sıradan giriş yaptı. Özellikle albümün çıkış şarkısı “Girlfriend” en önemli müzik listelerinden biri olarak kabul edilen “Billboard Hot 100” listesinde zirveye yerleşti. Daha sonra Avril, bu albümden “Hot” ve “The Best Damn Thing” parçalarına da single yaptı. Ama şu sıralar fıstık kızımızın sesini duyamıyoruz. Tahminlerimize göre, onun hala bu albümdeki şarkılarıyla ilgili çalışmalar yapmayı düşünüyor. Umarız, arayı da fazla açmaz tabii, değil mi? 

 

 

 

altSARAH MICHELLE GELLAR
“Garez” serisinden sonra, beyaz perdede göremediğimiz bir zamanların vampir avcısı Buffy’ye bu aralar hasret kaldık, ama neyse ki bu kez iyi bir sebep var. Çünkü kızımız 2009 ve 2010 yıllarında vizyona girecek 4 yeni film için çalışmalar içerisinde. “Possession” ve “Veronica Dicedes To Die” 2009’da vizyona girecek filmleri, şekerim. Ama o zamana kadar Sarah’yı pek göremeyeceksin. Üzgünüz:(

 

Yorum Yapın