Genel Manşet Ünlüler

Ünlü takıntılar

Sevdiğimiz ünlülerin de, tıpkı bizim gibi birtakım garip takıntıları var. Bu takıntıları öğrendikten sonra onlara başka bir gözle bakacaksın!

Yazı İrem Naz Güvel

 Beyonce

Online oyunlar

Beyonce online video oyunlarına “hayır” diyemeyenlerden. Bir oyun tutkunu olduğunu ve online oyun odalarından hiç çıkmadığını itiraf eden şarkıcı, “Herkesle oynuyorum ve online bir platform olduğu için kimse benim Beyonce olduğumu anlamıyor. Üstelik hata yaptığımda beni odadan attıkları da oluyor. Gerçekten çok eğlenceli” diyor.

Justin Bieber

Rubik küpleri

Rubik küplerini çözmek oldukça zor olsa da, bu Justin için çocuk oyuncağı. Şarkıcı en zorlu küpleri iki dakikadan kısa bir süre içinde çözebiliyor. Onun bu yeteneğine yakından şahit olanlar Justin’in parmaklarının ışık hızında hareket ettiğini ve gözlerine inanamadıklarını söylüyorlar.

 Anna Kendrick

Oyunlar

Anna da Beyonce gibi bir oyun bağımlısı. Öyle ki, zamanının çoğunu video oyunlarıyla geçiriyor. Yemek yerken, set aralarında ve uyumadan önce başını oyundan kaldırmayan Anna, bu bağımlılığından kurtulmak için terapiye başlayacağını da açıklıyor.

 Robert Pattinson

Antika programı

Antika eşyaların tanıtıldığı bir program olan “Antiques Roadshow”, Robert’ın favori programı. “İnsanları gözlemlemeyi seviyorum. Bazen buldukları parçalar antika değerinde olmuyor ve hemen modları düşüyor. Ya da çok değerli bir antika parça getirdiklerinde yüzleri hemen aydınlanıyor” diye oyuncu, antika eşyalardan çok, programda insanların tepkilerini izlemeyi daha çok sevdiğini söylüyor.

 Katy Perry

Cilt bakımı

Katy güzelliğini yaptığı cilt bakımlarına borçlu. Başarılı şarkıcı boş vakitlerinde hemen kendini bir güzellik merkezine atıyor. Katy, “Düzenli yüz bakımı yaptırıyorum. Adeta bir spa bağımlısıyım. İlginç bir şekilde, dişlerimi fırçalamayı da takıntılı hale getirdim. Çürükleri önlemek için günde en az altı kez dişlerimi fırçalıyorum” diye dişçisinin bu durumdan çok memnun da olduğunu ekliyor.

Rihanna

Sanat koleksiyonu

Şu sıralar bebeğini büyütmekte olan Riri, sanata oldukça düşkün. Rihanna’nın önemli sanat eserlerini toplama alışkanlığı Rolling Stones üyesi Ronnie Wood’un yaptığı bir tabloyu satın almasıyla başladı. Rihanna, “Çok para harcayan biri değilim ama sanat eseri satın almayı seviyorum. En sevdiğim resim Ronnie Wood’a ait. Bob Marley’in bir portresini çizdi ve görür görmez onu istediğimi anladım. Bir efsane tarafından resmedilmiş, bir efsanenin resmini almanız çok nadirdir. Bu yüzden hiç düşünmeden o tabloyu satın aldım” diyor.

 Taylor Swift

Kediler

Taylor Swift hayranları, şarkıcının kedilerine ne kadar düşkün olduğunu bilir. Minik dostları için yapmayacağı şey yok. Turnedeyken kedilerini evde bırakmak yerine, onları da yanında götürmeyi tercih ediyor. Bir keresinde, “En çok düşündüğüm şeyler metaforlar ve kediler” diye itirafta bulunmuştu.

 Emma Watson

Öğrenmek

“Harry Potter”ın akıllı cadısı Hermione’yi canlandıran Emma da, aynı karakteri gibi öğrenmeye takıntılı. Emma öğrenme aşkını “Öğrenmeyi seviyorum ve buna bağımlıyım. Mümkün olduğunca çok şey bilmek istiyorum. Bir şeyler öğrendikçe okuma isteğim daha da artıyor. Asla durmayı düşünmüyorum” sözleriyle anlatıyor.

Yorum Yapın