Manşet Ünlüler

Türk yeğen yolda

Halsey büyük müjdeyi sonunda verdi ve anne olacağını açıkladı. Üstelik bebeğinin babası da Türk!

İrem Naz Güvel

Bizden biri

Halsey’nin Türk bağları giderek kuvvetleniyor. Başarılı şarkıcının bizden biri olduğunu biliyorduk ve %11 Türk olduğunu açıklayınca hemen bayrakları asmıştık. O da her seferinde Türkiye’yi ne kadar çok sevdiğini dile getirip, arada baklava açarken fotoğraflar paylaşıyordu. Üstelik geçtiğimiz yaz Türkiye’de kısa bir tatil yapmış ve harika zaman geçirdiğini söylemişti. Ancak bu Türk sevgisinin başka bir nedeni daha varmış.

Anne oluyor

Sürekli çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Halsey’nin maalesef geçmişte kötü bir deneyimi oldu. Konser esnasında düşük yaptığını ama buna rağmen konsere devam ettiğini açıklamıştı. “Turnedeydim ve hamile olduğumu öğrendim. Bunun benim ve geleceğim için ne anlama geldiğini anlayamadan, konserimin ortasında sahnede düşük yaptım. Bu hayatımda şimdiye kadar sergilediğim en öfkeli performanstı” diye yaşadıklarını anlatıyor. Nihayet şarkıcının dileği kabul oldu ve bu yılın en minnoş haberini vererek hamile olduğunu açıkladı. Bu üzücü zamanların ardından Halsey’nin çocuk sahibi olacağını görmek sevenlerini epey bir mutlu etti. Ancak bizim ilgimizi çeken diğer detay ise babasının senarist ve yapımcı Alev Aydın olması. Adından da anlaşılacağı gibi Alev bir Türk. Halsey’nin Türklere neden bu kadar düşkün olduğu şimdi ortaya çıktı:)

Türk sevgili

Halsey’nin en son Evan Peters ile beraber olduğunu biliyorduk ve ikilinin geçen yılın ortalarında ayrıldıklarını duymuştuk. Halsey ve Alev aşkının da bu ilişkiden sonra başladığı tahmin ediliyor. İkili bu zamana kadar birlikteliklerini gözden uzakta tuttular. Hatta Halsey, Türkiye’ye geldiğinde ona eşlik eden kişi Alev’den başkası değildi. Anlaşılan şarkıcı çoktan aileye girmiş bile. Yeni yılda da Halsey, Alev ile olan fotoğraflarını Türkçe “Seni seviyorum” notuyla paylaşmıştı. Herkes onu şimdiden “enişte” diye çağırmaya başladı.

Minik jest

Halsey ve Alev’in aşkı ortaya çıkınca bir dövme sanatçısı geçtiğimiz Babalar Günü’nde çiftin ona dövme yaptırmaya geldiğini açıkladı. Dövme sanatçısının anlattığına göre ikili oldukça sempatik duruyor ve birbirine sevgiyle bakıyormuş. Çift ortak bir dövme yaptırmış ve ayaklarına “tohumlar” anlamına gelen “seeds” kelimesini yazdırmış. Sence de bu ne kadar anlamlı bir dövme değil mi?:)

 

Yorum Yapın