Manşet Ünlüler

Turist Shawn

Shawn Mendes çıktığı turnelerle dünyanın birçok yerinde bulundu – Türkiye hariç 🙁 – Boş zamanında da seyahat etmeyi seven Shawn, en sevdiği yerleri açıkladı. Şartlar düzelince bu yerleri ziyaret etmek isteyebilirsin:)

Avustralya

Shawn birkaç kez Avustralya’ya gittiğinde oranın insanlarını ve doğal ortamına hayran olduğunu sık sık dile getirdi. Geçtiğimiz yıllarda Avustralya’da yaşanan yangının ardından kendi vakfı aracılığıyla yardımda bulundu. Ayrıca şu fotoğrafa baksana, Shawn hayvanlarla ne kadar iyi anlaşıyor!

Meksika

2018’de Meksika’da yaptığı tatili kimler hatırlıyor? Tatilden keyif aldığı yüzünden belli olan şarkıcı, yolda yürürken enerjisiyle tüm gözleri üstüne çekiyordu. Pandemi sonrası ilk fırsatta gitmek isteyeceği yerlerden.

Orlando

Shawn bir Potterhead. Yani büyük bir “Harry Potter” hayranı. Bu yüzden Orlanda’daki Harry Potter Büyücü Dünyası tema parkı onun için muhteşem bir deneyim oldu. Saatlerini burada harcayan Shawn, eve dönüşte elinde bir sürü Harry Potter malzemesi vardı.

İtalya

Şarkıcı İtalya’yı o kadar çok seviyor ki, yeri geldiğinde bu sevgisini dile getirmekten geri durmuyor. Orada vakit geçirirken süper bir turist olduğu ve hayranlarını selamlamak için zaman ayırdığını da söyledi.

Kanada

Evim, evim güzel evim! Kanada doğumlu şarkıcının dünya üstündeki en sevdiği yer kendi memleketi. Turne ve müzik çalışmalarından dolayı evinden uzak olması onu üzse de, fırsat buldukça soluğu evinde alıyor.

Paris

Shawn aşıklar şehri Paris’e gittiğinde ilk olarak tabii ki Eyfel Kulesi’ni ziyaret etti. Gerçek bir turist gibi elinde selfie çubuğu ile bol bol fotoğraf çekti.

Los Angeles

Başarılı şarkıcı büyük bir basketbol tutkunu. Elinden geldiğince maçlara gitmeye çalışıyor. Bu sebeple sevdiği takımı desteklemek için sürekli Los Angeles’a uçuyor.

Miami

Miami için Shawn’ın en sevdiği tatil şehri diyebiliriz. Son zamanlarda o ve Camila, aşklarını tazelemek için Miami’de güneşin ve suyun keyfini çıkarıyor.

New York

Shamila çiftinin favori şehirlerinden biri de New York. Hatta çift, Shawn’ın 21. doğum gününü de asla uyumayan bu şehirde kutladı.

Yorum Yapın