Manşet Ünlüler

Tuhaflıktan uzak sevimli kankalar

Küçük yaşta başarılı olmak kolay değil. Hele oyunculuk sektöründe güçlü arkadaşlıklar kurmak hiç değil. Millie Bobby Brown her ikisini de tuhaf derecede iyi yakalıyor:)

Yazı İrem Naz Güvel

 

Maddie Ziegler

Millie Bobby Brown ve Maddie Ziegler arkadaşlığının başlamasına, oyuncunun “Dance Moms” hayranlığı sebep oluyor. Millie, yetenekli dansçıyla tanışabilmek için “So You Think You Can Dance”in setine gitmiş. İkisi de tanıştıkları anda çok yakın arkadaş olacaklarını hemen hissetmişler. Daha sonra Maddie o dönem hiç izlemediği “Stranger Things”i izlemeye başlamış, birbirlerini sosyal medyada takip edip telefon numaralarını almışlar. Ne zaman bir araya gelseler o anlar unutulmaz birer anıya dönüşüyormuş. Maddie bu dostluk için “Birbirimizi bulduğumuz için çok mutlu olan iki insanız çünkü birbirimizle ilişki kurabilirdik” diyor:)

Drake

Millie, hayranı olduğu Drake’i izlemek için konserine gittiğinde bu ikili tanışmış oldu. Oyuncu, konser bitiminde bizzat Drake tarafından sahne arkasına çağrılmasını asla unutmayacakmış. Millie onun harika bir rol model olduğunu düşünüyor ve Drake de erkekler konusunda ona tavsiyeler veriyormuş. Biz bu arkadaşlığı çok sevsek de bazıları aralarındaki yaş farkının fazlalığını bahane ederek, bu dostluğu garip buldu. Millie bu eleştirilere asıl garip olanın onların olduğunu belirtip, “Sektörde bana yol gösterecek arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım. O yüzden şimdi, benim arkadaşlıklarımdan çok bu dünyadaki gerçek problemler hakkında konuşun” dedi. Aferin Millie:)

Paris Jackson

İkili Calvin Klein’ın yüzü olup bir reklam kampanyasında bir araya gelmişlerdi. Daha önceden de arkadaş olan ikilinin dostluğu bu kampanya aracılığıyla pekişti. Millie çekimlerde ailenin anlamı hakkında konuşurken, binlerce arkadaşı olacağına beş tane arkadaşı olmasını tercih edeceğini söylüyor ve devam diyor: “Hayran olduğum ve sevdiğim insanlar hep yanında olacak. Paris de onlardan biri”. Bunu duyan Paris gözyaşlarına boğulmuş ve oyuncu da onun “en cool kız kardeşi olduğunu” belirterek yatıştırmaya çalıştı.

Aaron Paul

“Breaking Bad” yıldızı Aaron Paul, “Stranger Things”i izlediğinde beri Eleven’ın harika olduğunu ve şakasına Millie’yi evlat edinmek istediğini sürekli dile getiriyordu. Başarılı oyuncu kısa bir zaman sonra hayranı olduğu Eleven ile tanıştı ve Millie de bu evlat edinme esprisine dahil oldu. Paylaştıkları fotoğraflarda resmen koca bir aile oldukları açıkça görülüyor. Aaron’ın geçen yıl bir kız bebeği oldu ve Millie onu ilk görmeye gidenlerden biriydi. Oyuncunun eşi dördünün olduğunu fotoğrafı “Kızlarımız sonunda tanış” notuyla paylaştı. Bakalım ileride ne tür aile fotoğraflarıyla karşılaşacağız:)

Miley Cyrus

“Hannah Montana” hayranı olan oyuncunun, Miley ile tanışmasının onu nasıl heyecanlandırdığını bir düşünsene:) Ödül törenlerinde bir araya geldiklerinde fotoğraf çektirmekten hiç geri durmuyorlar. Ayrıca sık sık mesajlaşıp, Facetime ile de görüşüyorlarmış. Eminiz Miley, çocuk oyuncu olmak hakkında ona çok güzel öğütler veriyordur:)

Stranger Things oyuncuları

İçlerinden birini seçsek diğerlerine haksızlık olur çünkü tüm oyuncular birbiriyle çok yakın arkadaş. Sadie Sink, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo ve Caleb McLaughlin olsun Millie ile çok güzel vakit geçiriyorlar. Tamam, Sadie ile bir tık daha yakın olabilirler, sonuçta kızların arkadaşlığı bir başka olur:) Bu ikiliyi sık sık tatilde yakalıyoruz. Erkeklerle de nasıl şakalaştıklarını ve eğlendikleri gözümüzden kaçıyor. Aralarında güçlü bir bağ olmasaydı, zaten dizi bu kadar efsaneleşmezdi:)

 

Yorum Yapın