“Trend takipcisi değilim”

1224 views Yorum yap
alt

altAngelina Jolie, moda takipcisi olmadığını, tüm enerjisini çocuklarına harcadığını söylüyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Birçok kere dünyanın en güzel kadını seçilen altı çocuk annesi, Oscar ödüllü yıldız Angelina Jolie, özel gecelerde giyeceği kıyafetler konusunda pek endişelenmediğini ve en rahat hissettiği tarzdan ödün vermediğini belirtiyor. “Kırmızı halı üzerinde ne giyeceğimi hiç düşünmüyorum. Üç tane temel favori rengim var ve bu renklerle kombinasyonlar yapıp duruyorum!” diyen Jolie, modayla çok aşırı ilgilenmediğini ama yine de zaman zaman bir ‘lady’ gibi hissetmekten hoşlandığını da sözlerine ekliyor.

11 ay önce ikizleri Knox ve Vivienne’i dünyaya getirmesine rağmen kısa zamanda eski formuna kavuşan yıldız, tüm enerjisini artık çocuklarına veriyormuş. Konuyla ilgili İngiltere’nin OK! dergisine, “Biraz uykusuz kalsam da harika hissediyorum. Bütün gün çocuklarımızla meşgulüm ve sağlıklı oldukları için çok mutluyum” diyen Angelina, son olarak “Wanted” adlı filmde rol almıştı. Şimdilerde ise 2010’da vizyona girmesi beklenen “Salt” isimli filmin çekimlerine gidip geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

lutfen yorum yazin!!!!!!!

iste hannah montana bir cogunuz biliyosunuzdur ben hannah montanayi cok severim cok guzel bir kiz ve cok sevimli tatli bir kiz  onun filimlerini izliyorum cok basarili onu cok ama cok seviyorummmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Devamı   1132