Manşet Ünlüler

Tıpatıp kizler

Bu ünlülerin birbiriyle olan benzerliği seni şok edecek!

Yazı İrem Naz Güvel

 

Natalia Dyer & Timothée Chalamet

Hayranlar, “Stranger Things”te Nancy’i canlandıran Natalia Dyer ile son dönemde en çok konuştuğumuz Timothée Chalamet’yi birbirine çok benzetiyor. Haksız da sayılmazlar!

 

Margot Robbie & Emma Mackey

“Sex Education” dizisinin başrol oyuncularından Emma Mackey sana hiç tanıdık geldi mi? Oyuncu çoğu zaman Margot Robbie’ye benzetiliyor. Yapımcılar da bu benzerliği fark etmiş olacak ki Emma, Margot’ın başrolünde yer aldığı “Barbie” filminin kadrosuna dahil oldu.

 

Daniel Radcliffe & Elijah Wood

Biri sihirbaz, biri de hobbit! Daniel Radcliffe, Elijah Wood ile karıştırılmaları hakkında, “İkimiz de iri mavi gözlü, kahverengi saçlı ve kısa boylu adamlarız. Aynı dönemde çıkan fantastik filmlerde de oynadık” diyerek benzetilmelerinin çok doğal olduğunu söylüyor.

 

Rupert Grint & Ed Sheeran

“Harry Potter” yıldızı Rupert Grint, şarkıcı Ed Sheeran ile sık sık karıştırıldığını söylüyor. Ed de Rupert gibi bu benzerliği keşfetti ve Rupert’ı “Lego House” klibinde oynattı. Klipte Rupert, Ed’i taklit eden çılgın bir hayran olarak yer alıyor.

 

Emma Watson & Kiernan Shipka

Emma Watson’ın Hermione dışında başka bir cadıya benzediğini hiç düşünmüş müydün? “Chilling Adventures of Sabrina”da Sabrina’ya hayat veren Kiernan Shipka ile Emma neredeyse ikiz gibi birbirine benziyor.

 

Debby Ryan & Chase Stoke

Bazı hayranlar “Outer Banks”ten Chase Stokes ile Debby Ryan’ın aynı kişi olduğuna dair bir teoriyi ortaya attı. Debby’e bu teori sorulunca o da, “Bizi hiç aynı yerde gördünüz mü?” diye cevap vererek aralarında bir bağ olmadığını açıkladı.

Yorum Yapın