Manşet Ünlüler

Tik Tok! Kim o?

TikTok ile haşır neşir olanlar Hype House, Sway House ve Clubhouse adlı TikTok gruplarını duymuştur. Birçok TikToker bu evlerde birlikte yaşayıp içerik üretiyor. Tabii bu gruplar arasında olaylar da yaşanıyor.

 

Hype House

Kimler yer alıyor?

İlk başta Daisy Keech, Thomas Petrou, Chase Hudson, Charli ve Dixie D’Amelio’nun da olduğu 19 TikToker yer alıyordu. Zamanlara aralarından eksilenler olsa da TikTok grupları içinde en büyüğü bu.

Olaylar

En popüler TikTok evi kesinlikle Hype House. Bu kadar popüler olunca olaylar da peşinden geliyor. TikTok’ın kraliçesi Charli ve kardeşi Dixie, Hype House onlar için eğlenceden çok bir işe dönüşünce ayrılmaya karar verdiler. Ancak bir kısım bu ayrılığın asıl nedeni olarak, Charli ve Chase’in birlikteliklerini sona erdirmesini gösteriyor. Bir diğer ses getiren ayrılık da kulübün kurucusu Daisy’nin oldu. Daisy, Thomas ile kulübü kursa da, ünlü yıldız, Thomas’ın onu geri plana attığını ve kararlarına karıştığını iddia etti. Bunun ardından Daisy ekipten ayrıldı. Thomas iddiaları yalanladı ama Daisy çok kırılmış görünüyor.

 

Clubhouse

Kimler yer alıyor?

Daisy, Hype House’tan olaylı bir şekilde ayrılınca “Neden kendi ekibimi kurmayayım?” diye düşünmüş olacak ki, Clubhouse’u hayata geçirdi. Sebastian Topete, Isaak Presley ve Abby Rao gibi influencerlar Clubhouse’da yer alıyor.

Olaylar

TikTok kulüpleri içinde en masum olanı Clubhouse. Kısa bir süre önce Isaak, Christopher ve Sebastian ekipten ayrıldıklarını duyurdu. Ayrılma nedenlerini açıklamasalar da, kimseyle tartışmadıklarını ve kendi istekleriyle ayrıldıklarını açıkladılar.

 

Sway House

Kimler yer alıyor?

2 tane TikTok ekibi senin için yeterli değilse Sway House ile tanış. Bryce Hall’ı kurduğu bu kulüpte Quinton Griggs, Anthony Reeves, Kio Cyr ve Griffin Johnson yer alıyor.

Olaylar

Hype House’dan Thomas kendi YouTube videolarını Bryce’unkilerle kıyaslayınca, aralarında bir tartışma çıktı. Thomas kendi videolarının daha kaliteli olduğunu öne sürdü. Bunun üzerine Bryce, Hype House’un dağılacağına ve Thomas’ın kendi işine bakması gerektiğini söyledi. Ayrıca Chase’in ilişkileri boyunca Charli’ye kötü davrandığını da iddia etti. Neyse ki tüm bunların ardından iki kurucu da aralarını düzeltti ve barışmalarının şerefine bir TikTok videosu çekti.

 

Yorum Yapın