“The Hangover” ekibi Londra galasında eğlenceli anlar yaşadılar

3860 views Yorum yap
alt

alt10 Temmuz’da gösterime girecek olan "The Hangover"ın Londra galası ekibin sempatik tavırları ve Heather Graham’ın mavi elbisesi ile renk kazandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1970 doğumlu oyuncu Heather Graham, son filmi “The Hangover”ın Londra galasında giyindiği bol dekolteli mavi elbisesi ile dikkat çekti. Düz mavi elbisesi derin yırtmaçlarla süslenmiş, makyajı ve aksesuarları da oldukça sade olan Heather Graham, gala süresince objektiflere bol keseden gülücük dağıtmış.
Ülkemizde de 10 Temmuz’da vizyona girecek olan filmin başrollerinde Heather dışında Ed Helms, Bradley Cooper, Justin Bartha ve  Zach Galifiankis gibi isimler yer alıyor. Filmden ve birbirlerinden oldukça memnun olan ekip, fotoğraflarda da görüldüğü gibi  eğlenceli anlar yaşamışlar. Graham, film gösteriminden sonra mekanı, yönetmen sevgilisi Yaniv Raz ile terk etmiş.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Dünya bir tık ötenizde!

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

Ve kazanan:

Kızlar 5 tane korku 2 tane romantik 1 adet macera ve 1 adet de komedi isteği geldi gördüğünüz gibi kazanan korku oldu size önereceğim film türk ve çoğunuz biliyorsunuz: Önerdiğim film: El-Cin Bu film

Devamı   870