Manşet Ünlüler

Tembellere yer yok

Son dönemde işlerine daha çok yoğunlaşan Dove Cameron, şarkılarıyla sevenlerini mutlu etmeyi sürdürüyor. Ayrıca başarılı yıldız, muhteşem bir dizi projesiyle de ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Yazı İrem Naz Güvel

“Kötü kızların marşı”

2019’da yeni müzikal çağını başlatan Dove Cameron ilk albümü için hazırlıklarını hızlandırmış durumda. Şimdi ise “Bloodshot” ve “Waste” ile başladığı yeni dönemi “Lazy Baby” ile devam ettiriyor. Dove şarkıyı “kötü kızların marşı” olarak tanımlanıyor. Şarkıda “Tembel birine ihtiyacım yok” diyerek, ona değer vermeyen biriyle birlikte olması gerekmeyen bir kadını anlatıyor. Neredeyse 2 yıldır beklediğimiz albümü ne zaman dinleyeceğimize dair Dove’dan haberleri bekliyoruz.

Thomas’a göz kırpıyor

Bol bol mizahi öğeler içeren “Lazy Baby”nin başarılı yıldızın eski sevgilisi Thomas Doherty’e de yazıldığı düşünülüyor. Çift, dört yıldan fazla bir süredir çıktıktan sonra 2020 yılının ekim ayında ayrıldı. Şarkıdaki sözler iddia edildiği gibi Thomas’a yazıldıysa, Dove’u çok üzmüş belli ki. Çünkü “Sırf sana hayat vermek için kendimi öldürüyorum / Ve umursamıyorsun bile / Orada uzanmak kolay / Ama bu adil değil” sözlerinden Thomas’ın Dove’a karşı biraz ilgisiz olduğu anlaşılıyor. Bakalım albümünde bu ilişkiye dair ne gibi parçalar dinleyeceğiz.

Dünyayı koruyacak

Dove sadece müziğe yönelmiş de değil. Blossom, Bubbles ve Buttercup adlı üç sevimli kahramanın maceralarını anlattığı “Powerpuff Girls” çizgi filmi, live action olarak televizyona uyarlanıyor. Dove da bu renkli ekibin bir parçası oldu. Oyuncu sosyal medyada heyecanını paylaştığında sabırsızlıkla dizinin tamamlanmasını beklediğini duyurdu; “Senaryo gerçek dışı! Bir şeyi okurken bu kadar yüksek sesle güldüğümü hatırlamıyorum. Hiçbir şeyden ödün vermeden, çizgi filmin büyük bir hayranı olarak bu senaryo benim gerçek fantezim! Beklemede kalın.” “Powerpuff Girls” dizisi çocukluk yıllarını suçla mücadele ederek harcadıkları için mutsuz olan Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın başında geçenlere yer verecek.

Yeniden birlikteler

Bubbles rolünü üstlenecek olan Dove’un yanı sıra, oyuncular Chloe Bennet ve Yana Perrault, sırasıyla Blossom ve Buttercup olarak rol alacak. Dove ve Chloe, daha önce “Agents of S.H.I.E.L.D.”da birlikte oynadı. Onları bir kez daha televizyonda bir arada görmek için sabırsızlanıyoruz. “Kendimizi şimdiden kardeş gibi hissediyoruz. Hepimiz bunun bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyız. Hepimiz kendimizi çok şanslı hissediyoruz ve her gün iletişim halindeyiz. Her gün konuşuyoruz. Sürekli sesli notlar gönderiyoruz. Her şey çok hızlı hareket ediyor. Bunun gerçekleştiğine inanamıyoruz” diye Dove, oyuncularla inanılmaz kimyaya sahip olduklarını ve bu açıdan çok şanslı olduklarını söylüyor.

Yorum Yapın