Ünlüler

Teenage starlardan aşk bombaları

alt

 altSevgililer Günü’nü bahane ettik, çıtır yıldızların aşksal yorumlarını derledik. Kelly Clarkson, Vanessa Hudgens ve Blake Lively aşk için neler söylemiş dersin?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blake Lively: Aşık olduğum kişiye kalbimi ve ruhumu veririm”
”Aşık olduğumda ayaklarım yerden kesilir. O kişiye tüm kalbimi ve ruhumu veririm. Gerçek hayatımda sadece üç kişiyle çıktım. Çünkü kimseyle sadece çıkmış olmak için çıkmam” diyen Blake, biraz utangaç ve duygularını belli edemeyen bir kız. Peki, Gossip Girl’deki rol arkadaşı Penn Badgley’i nasıl tavladı dersin? İşte onun yöntemi: Hoşlandığın yakışıklının yanına gidiyorsun ve ona bir konuda yardımlarını sunuyorsun. Bu konu dersler olabilir, arkadaşlarıyla arasındaki bir anlaşmazlık olabilir, ailesiyle ilgi bir sıkıntısı olabilir… Bir iyilik meleğine dönüşüp onun sorunlarıyla ilgilendiğinde ”senden hoşlanıyorum” mesajını da vermiş oluyormuşsun. Biz Blake’in yalancısıyız:)

altVanessa Hudgens: ”Eğer aşıksanız bakış açılarınız benzemeye başlar”
O, gerçek aşkın çok yormaması gerektiğini düşünüyor. ”Acaba beni neden aramadı, şu an kiminle birlikte, neden bana surat asıyor şimdi” gibi sorularla uğraşmamaktan bahsediyor galiba:) High School Musical Serisi’nden rol arkadaşı Zac Efron’la iki yılı aşkın süredir birlikte olan Vanessa, Zac’le olan ilişkisinin akıp gittiğini, çünkü birbirlerine çok uygun olduklarını söylüyor. ”Eğer birini gerçekten seviyorsanız, birbirinizin cümlelerini tamamlamaya başlıyorsunuz ve aynı şeylere gülüyorsunuz. İşte, o zaman bu gerçek aşk, bence!” diyen Vanessa, sence de çok haklı değil mi? 

Miley Cyrus, Zac Efron, Jonas Brothers, Selena Gomez gibi yetenekli genç starların aşksal yorumları Heygirl’ün Şubat 2008 sayısında! 

 

 

 

 

 

 

altKelly Clarkson: ”Aşk, bencilliği unutturur”
”Aşk, midenizde sürekli kelebeklerle dolaşmanıza neden olur. Bence insan ruhunun da buna ihtiyacı var. Bu yüzden herkes bu duyguyu arar. Ben de her zaman midemde kelebeklerle dolaşmak isterim. Ayrıca aşık olduğunuzda kendinizden çok onu düşünmeye başlarsınız ve böylece bencil olmaktan kurtulursunuz. Bence herkes aşık olmalı:)” diyen Kelly’nin aşka bakış açısı çok hoş değil mi? 

Yorum Yapın