‘Teen Choice’ adayları açıklandı!

4551 views Yorum yap
alt

altTELEVİZYON
En iyi dram:
“Bones”
“Gossip Girl”
“Pretty Little Liars”
“Revenge”
“Touch”

En iyi erkek oyuncu (dram):
Penn Badgley, “Gossip Girl”
David Boreanaz, “Bones”
Ian Harding, “Pretty Little Liars”
Kiefer Sutherland, “Touch”
Ed Westwick, “Gossip Girl

En iyi kadın oyuncu (dram):
Emily Deschanel, “Bones”
Sarah Michelle Gellar, “Ringer”
Lucy Hale, “Pretty Little Liars”
Leighton Meester, “Gossip Girl”
Emily VanCamp, “Revenge”

En iyi bilimkurgu/fantastik:
“Fringe”
“Once Upon a Time”
“Supernatural”
“True Blood”
“The Vampire Diaries”

En iyi erkek oyuncu (bilimkurgu/fantastik ):
Jensen Ackles, “Supernatural”
Joshua Jackson, “Fringe”
Jared Padalecki, “Supernatural”
Ian Somerhalder, “The Vampire Diaries”
Paul Wesley, “The Vampire Diaries”

En iyi kadın oyuncu (bilimkurgu/fantastik):
Nina Dobrev, “The Vampire Diaries”
Ginnifer Goodwin, “Once Upon a Time”
Kat Graham, “The Vampire Diaries”
Anna Paquin, “True Blood”
Anna Torv, “Fringe”

En iyi aksiyon:
“Chuck”
“CSI: Miami”
“Hawaii Five-O”
“NCIS: Los Angeles”
“Nikita”

En iyi erkek oyuncu (aksiyon):
LL Cool J, “NCIS: Los Angeles”
Daniel Dae Kim, “Hawaii Five-O”
Zachary Levi, “Chuck”
Adam Rodriguez, “CSI: Miami”
Shane West, “Nikita”

En iyi kadın oyuncu (aksiyon):
Lyndsy Fonseca, “Nikita”
Linda Hunt, “NCIS: Los Angeles”
Grace Park, “Hawaii Five-O”
Maggie Q, “Nikita”
Yvonne Strahovski, “Chuck”

En iyi komedi:
“2 Broke Girls”
“The Big Bang Theory”
“Glee”
“Modern Family”
“New Girl”

En iyi erkek oyuncu (komedi):
Ty Burrell, “Modern Family”
Chris Colfer, “Glee”
Neil Patrick Harris, “How I Met Your Mother”
Ashton Kutcher, “Two And a Half Men”
Jim Parsons, “The Big Bang Theory”

En iyi kadın oyuncu (komedi):
Miranda Cosgrove, “iCarly”
Kaley Cuoco, “The Big Bang Theory”
Zooey Deschanel, “New Girl”
Lea Michele, “Glee”
Sofia Vergara, “Modern Family”

En iyi animasyon:
“Beavis and Butt-head”
“Bob’s Burgers”
“Family Guy”
“Robot Chicken”
“The Simpsons”

En iyi erkek televizyoncu:
Nick Cannon, “America’s Got Talent”
Simon Cowell, “The X Factor”
Cee Lo Green, “The Voice”
Gordon Ramsay, “Hell’s Kitchen”
Steven Tyler, “American Idol”

En iyi kadın televizyoncu:
Christina Aguilera, “The Voice”
Tyra Banks, “America’s Next Top Model”
Carrie Ann Inaba, “Dancing With The Stars”
Jennifer Lopez, “American Idol”
Jessica Simpson, “Fashion Star”

En iyi yarışma programı:
“American Idol”
“America’s Next Top Model”
“Survivor: One World”
“The Voice”
“The X Factor”

En iyi reality şov:
“Dance Moms”
“Jersey Shore”
“Keeping Up With The Kardashians”
“Punk’d”
“Tia & Tamera”

En iyi erkek reality yıldızı:
Paul “DJ Pauly D” DelVecchio, “Jersey Shore” and “The Pauly D Project”
Rob Dyrdek, “Fantasy Factory” and “Ridiculousness”
William Levy, “Dancing With The Stars”
Scotty McCreery, “American Idol”
Mike “The Situation” Sorrentino, “Jersey Shore”

En iyi kadın reality yıldızı:
Lauren Alaina, “American Idol”
Melanie Amaro, “The X Factor”
The Kardashians, “Keeping Up With The Kardashians”
Tia & Tamera Mowry, “Tia & Tamera”
Nicole “Snooki” Polizzi, “Jersey Shore”

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir