Manşet Ünlüler

Taylena bu dostluk çok fena

Taylor Swift ve Selena Gomez’den daha güçlü bir ünlü BFF ikilisi yok! İki müzisyen kariyerlerinin ilk gününden itibaren ayrılmaz ikili.

İlk görüşte dostluk

Taylor Swift ve Selena Gomez ikilisini gördükçe gerçek dostluğun ne demek olduğunu anlıyoruz. Ünlülerin dostluklarının hep yüzeysel olduğu söylenir ama onların ki başka. Tanıştıkları ilk günden beri aralarından su sızmıyor. Peki, bu ölümsüz dostluğun başlangıcı nasıl oldu dersin? Bir double date sayesinde! 2008 yılında Selena, Jonas Brothers’dan Nick ile birlikteyken, Taylor da Joe ile çıkıyordu. Çift, ortak bir buluşma ayarlayınca ikili birbiriyle vakit geçirmeye başlamış. Selena, “İnanılmazdı! Çünkü o kocaman kıvırcık saçlı, bilezikleri ve kovboy çizmeleri olan kızdı. Hemen anlaştık” diye Taylor hakkındaki ilk görüşlerini anlatıyor.

Dünyadaki en iyi arkadaşlar

İkili dostluklarının bu kadar güçlü olmasına da zaman zaman hayret ediyormuş. Taylor’ın hiç beklemediği anlarda ortaya çıkması Selena’ya çok yardımcı olmuş. Böylece Taylor onun için dünyadaki en iyi arkadaşlarından birine dönüşmüş. Taylor’ın da Sel için benzer düşünceleri var; “Bu, ikimizin de sahip olduğunu düşündüğüm en uzun arkadaşlığı. Uzun yıllar, arkadaşlıklarda gerçekten çok değerli ve nadir bulabileceğiniz bir şey.”

Fotoğraf çekmek yasak!

İkili neredeyse her gün konuşuyor ve sık sık da bir araya geliyor. Ama bu buluşmaları her dakika sosyal medyada paylaşmayı sevmiyorlar. “Taylor ile o kadar çok şey yapıyoruz ki, insanlar bilmiyorlar. Çünkü yaptığımız her şey hakkında gönderi paylaşma gereği duymuyoruz” diye Selena, mutlu anlarını kendilerine sakladıklarını açıklıyor. Ancak çoğu kez bir arada olan dostlar arada fikir ayrılıkları da yaşıyormuş. Selena her konuda hemfikir olmadıklarını ama birbirlerine saygı duyduklarını da ekliyor.

Hep destek, tam destek

Dostluklarının kardeşlik seviyesinde olduğunu söyleyen Taylor, Selena hakkında şunları söylüyor; “Onunla tanıştığımdan beri onun hep arkasını kollayacağımı biliyordum. Beni inciten insanları affetme yeteneğim var. Ama onu inciten birini affedebilir miyim bilmiyorum.” Taylor’ın bu sözünün arkasında nasıl durduğunu hepimiz şahidiz:) Selena bir derdi olduğunda ilk konuştuğu kişilerden biri Taylor oluyormuş. Taylor’ın yaşça ondan büyük olması ona büyük avantaj sağlıyor ve sorunları hemen atlatmasına yardımcı oluyor.

En “bad” ikili

Yakın arkadaşlar buluşmalarını sık sık paylaşmasa da, çok sayıda kırmızı halıda birlikte yürüdüler ve röportajlarda hep birbirlerine iltifatlarda bulundular. Selena, Taylor’ın büyük ses getiren “Bad Blood” klibinde yer aldı. Hatta Taylor’ın Reputation turnesine konuk sanatçı olarak katılarak, onunla birlikte “Hands to Myself” şarkısını seslendirdi. Şarkılarını da ilk dinleyenler hep ikisi oluyormuş. Selena, “Lose You to Love Me” klibini en iyi arkadaşıyla paylaştığı anı şu şekilde anlatıyor; “En havalı deneyimlerden biriydi çünkü on yıldan fazla bir süredir onunla arkadaşım. Ailesini de çok seviyorum. Ona klibi izlemek isteyip istemediğini sordum ve o hemen mutfaktaki her ışığı söndürmeye başladı. Klip bitinde o ve annesi ağladı. İkisinin böyle hissettiğini görmek çok tatlıydı.”

Müzik mi geliyor?

Uzun yıllar çok sıkı dostlar ve hiçbir zaman desteklerini saklamıyorlar. Ancak bir şey eksik. O da ikilinin bu zamana kadar ortak bir müzik çalışması yapmaması. Tabii ki Selena, en iyi arkadaşıyla bir şarkı yapmaya hazır. “Taylor ile hep bir şarkı yapmayı hayal etmiştim. İkimiz de bunu yapmak istedik. Sanki bir aileyiz, onu 13 veya 14 yıldır tanıyorum. O benim en iyi arkadaşım. Gelecekte ne olur asla bilemezsin” diye iş birliğine dair göz kırpıyor.

 

Yorum Yapın