Manşet Ünlüler

Tattoo ortakları

Kimisi dostluklarını pekiştirmek kimisi de aşkını göstermek için sevdikleriyle ortak dövme yaptırıyor.

İrem Naz Güvel

Kyle Jenner & Travis Scott

“How I Met Your Mother” dizisine de konu olan kelebek dövmeleri, nedense çok fazla sevilmez ve dalgaya alınır. Ancak bu kez bu dövmeyi yaptıranlar eski sevgililer Kylie ve Travis olunca işler dğeişiyor. Onlar bunu yaptırdıkları için hiç pişman görünmüyorlar. Çünkü bu kelebek dövmesi onlar için çok büyük bir anlamı var. Çift, kızları Stormi’nin anısına ayak bileklerinin arkasında küçük kelebek dövmesi yaptırdı. Tam Stormi’ye yakışan türden:)

 

Joe Jonas & Sophie Turner

Sophie ve Joe da kaybettikleri köpekleri Waldo’nun anısına sevimli dostlarının suratını vücutlarına kazıttı. Çiftin bir ortak dövmesi daha var. “Oyuncak Hikayesi”nde geçen “Sonsuzluk ve ötesine” (To infinity and beyond) sözünü dövme yaptırdılar. Joe sözün ilk kısmını, Sophie de geri kalan kısmını bileğine yazdırdı. Ayrıca Joe’nun, kardeşi Nick ile ortak zıt yönlere işaret eden bir ok dövmesi daha bulunuyor.

 

Gigi Hadid & Zayn

En sevdiğimiz çift Zigi en büyük aşklarının adını vücutlarına yazdır. Çift yeni doğan kızlarının doğumunu eş dövmelerle kutlamış görünüyor. Gigi dirseğinin iç kısmında ve Zayn de bileğine kızlarının adı Khai’yi Arapça harflerle yazdırdı.

 

Hailey Bieber & Kendall Jenner

En yakın arkadaşlar Hailey ve Kendall, biri kırmızı diğeri de beyaz olan iki küçük kırık kalbi parmaklarına kazıttı. İkilinin neden kırık kalp dövmesi yaptırdığını bilmiyoruz ancak kırık kalbin böyle sevimli duracağını hiç beklemiyorduk:) Ayrıca Kendall, başarılı mankenin “Pray” (Dua) dövmesini de tasarlayan kişi. Hailey’nin ortak yaptırdığı dövmeler bununla sınırlı değil. Arkadaşı Mari McKinney ile “gente” ve kuzeni Irlanda Baldwin ile soyadlarını (Baldwin) yazdırdıkları dövmesi var.

 

Cara Delevingne & diğerleri

Dövmenin en çok yakıştığı ünlülerin başında Cara geliyor. Her dövmesi ayrı bir önem taşıyan başarılı yıldız, sevdikleriyle ortak dövme yaptırmayı da çok seviyor. Bu sebeple birçok arkadaşıyla ortak dövmesi bulunuyor. “Suicide Squad” çekimleri tamamlandıktan sonra rol arkadaşı Margot Robbie ile ayak baş parmaklarına surat çizdirdiler. Kaia Gerber de Cara’nın 28. doğum günü anısı için onunla birlikte ayaklarına “Solemate” yazdırdı. Son olarak Cara, Alexander DeLeon ile Roma rakamıyla “12”yi ve Jourdan Dunn ile de ikilinin soyadlarını temsil eden “DD” harflerini kazıttı.

 

Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Geçmişte büyük aşk yaşayan Miley ve Liam da ortak dövme yaptıran çiftler arasında. Eski ABD Başkanı Theodore Roosevelt’ın sözünün bir kısmını Liam, diğer kısmını da Miley koluna kazıttı. Miley’nin ortak dövme yaptırdığı diğer kişi de eski eltisi Elsa Pataky. İkilinin dalgaları temsil eden çok şirin dövmeleri var.

Yorum Yapın