Ünlüler

Süpersonik yakışıklılar!

altTemmuz sayımızda yaptığımız Süpersonik Yakışıklılar röportajlarını beğendin mi? Eğer yanıtın “evet”se, biri ekolojik, biri teknolojik, biri romantik, biri de çok teknolojik bu yakışıklıları daha da yakından tanımaya ne dersin? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ONUR YAĞCI

Bu aralar neler yapıyorsun?

Kanada’da mimarlık ve havacılık okudum. Şimdi haftanın beş günü emlak danışmanı olarak çalışıyorum, hafta sonları yelken eğitmenliği yapıyorum, part time olarak da foto modellik ve katalog çekimleri yapıyorum. O yüzden her gün çok doluyum.

Alanlar da çok farklı birbirinden! Yelken, pilotluk, mimarlık…

Açıkçası ailemin çok etkisi var. Çünkü küçüklüğümden beri babamla birlikte yelken yapıyoruz. Kendisi de aynı zamanda amatör pilot. Kendisiyle uçtuğumuz zaman ikinci bir pilota da ihtiyaç var.

Yardımcı pilota seninle bağlanıyor yani:)

Evet, doğrudur:) Pilotluk buradan geldi. Onun dışında Kanada’da yaşarken, motor, bisiklet gibi ekstrem spor dallarına da çok merak sardım. Merak ettiğim pek çok şeye profesyonel alarak bu şekilde el attım.

Bir mekanda çok beğendiğin bir kız gördüğünde gidip onunla hemen tanışır mısın?

Evet, yaparım.

Hiç ters bir tepki aldın mı peki?

Tabii. Terslendiğim oldu, ama onun kaybı bence:)

Şiir sever misin?

Şiirle çok ilgilenmiyorum, çünkü ben fiziksel aktivitelere biraz fazla zaman ayırıyorum.

Oyunculuk yapmayı düşünüyor musun?

Olabilir, ama bu konuda bir eğitimim yok.

Kimin var ki?

Doğru söylüyorsun. Böyle bir teklif gelirse, neden olmasın?

Sulu sepken bir aşk dizisinde oynar mısın?

Türkiye’deki dizilerde ya aşk ya aldatmaca oluyor, sonra da tabancalar konuşuyor. İnsanları güldürebilen, romantik komediler beni biraz daha açıyor.

Hangi duygusal, romantik komedide, hangi karakteri canlandırmak isterdin?

“Ah Mary, vah Mary” benim favorimdir. O tarz filmler çok hoşuma gidiyor.

İlişkilerinde komik bir adam mısındır?

Şakalaşmayı, sevgilimle uğraşmayı çok severim.

Kız arkadaşın nasıl biri olmalı?

Benimle her ortama uyum sağlamalı. Çünkü ben güne sabah emlak danışmanı olarak başlayıp geceyi pilot olarak kapatıyorum:) Çok değişik tarzda arkadaşlarım var bu yüzden. Hepsiyle anlaşabilmesi hoş olur.

Elektronik müzik mi seviyorsun?

Bir gün elektronik bir partiye gidip ertesi gün caz dinleyebilirim. Değişik arkadaşlarım olduğu için, her tarza alıştım. Gerçekten sevdiğim tarzı sorarsanız; elektronik seviyorum. Fakat ortamın çok iyi olması lazım. 

Güzel dans eder misin?

Tango dersi aldım. Daha önce de Salsa’ya gitmiştim.

Hangi burçtansın?

Akrep.

Akrep erkekleri kıskanç olur. Sen de kıskanç biri misin peki?

Aslında kıskancım, ama bunu çok belli etmem. Sınırım vardır.

Nedir o sınır?

Kötü bir şey yapması lazım, öyle kolay kolay her şeyi kıskanmam.  

Bir kızın önünde çok utandığın bir an oldu mu?

Flört etiğim bir kızla çıkacaktım, ama başka bir kız var diye ona bahane uydurup öbürüyle dışarı çıkmıştım. Sonra karşılaştık. Çok kötü olmuştu.

Hollywood’da en romantik bulduğun kadın star kim?

Tarz olarak güçlü kadın seviyorum ben. Kendi başına ayakta durabilen… O yüzden Angelina Jolie ve Uma Thurman süper bence.

Kız arkadaşlarınla en çok hangi konuda tartışırsın?

Zamansızlık! Benim çok yoğun olmam sorun çıkarıyor genelde. Hafta da 3-4 gün buluşmak gerekiyor, ama her gün buluşursak onu sıkabilirim. Dengeyi korumak gerekiyor. Çok sıkmayacaksın, çok da ihmal etmeyeceksin. Ben işlerim dolayısıyla bazen kız arkadaşıma zaman ayıramıyorum. Bu da sorun çıkarıyor. Bir de bazı hafta sonları yarışlar oluyor. Onun biraz özveride bulunması gerekiyor. Eğer buna dayanabilirse, bunun geri dönüşünün mükemmel olacağına garanti verebilirim. Telafi ederim:)

Sorunlarını konuşarak mı halledersin?

Sesli düşünürüm ben. O yüzden sorunlarımı açıkça söylerim. Böyle şeylerin üzerine gideceksin ki çözülsün, biriktirirsen, büyüyerek tekrar kapını çalabilir çünkü.  Konuşulur, aynı düşünülmüyorsa, yollar ayrılır.

İlişkide seni en çok ne sıkar?

Çok yoğun ilgi beni boğar. Örneğin bazen telefonunu açamıyorsun. Karşı taraf da merak edebilir tabii ki, ama sürekli “Ne oluyor, neredesin, neden aramadın” gibi sorular benim gibi duygusal bir adamı bile sıkabiliyor:) Müşteriye satılık ev göstermişimdir, oradan çekime gideceğim, biraz anlayışlı olmaları gerekiyor. Yaptığım üç iş de bağımsız işler.

Bir kızda ne ararsın? Fiziksel güzellik senin için önemli midir?
Güzel osun isterim, ama güzelliğin sarışında veya esmerde olduğunu düşünmüyorum. Ruhu bakışlarından çıkar. İdolüm şudur diyemem. Özgüven benim için çok önemli. Benim ortamıma uyum sağlayabilmesi çok önemli, yeri gelecek soğukta motorla gezeceğiz, yeri gelecek dünyanın en güzel koylarını birlikte göreceğiz. Dengeyi yakalayabilecek bir kız önemli.

Enerjik kızları seviyorsun yani…

Evet, baygın kızları sevmem. Ona bakınca motive olmalıyım. Her zaman ben verirsem, benim enerjim biter, o zaman da bir anlamı kalmaz.

 

Yorum Yapın