Süper “büyük büyük Jackson”

2768 views Yorum yap
alt

altBabaannelerin değerini kesinlikle bilmek gerekir. Michael Jackson’un babaannesi, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden şarkıcının çocuklarının yasal koruyucusu olacak!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michael Jackson’un hayatını kaybetmesiyle birlikte oluşan soru işaretlerinden birisi de ünlü şarkıcının çocuklarının akibetinin ne olacağıyla ilgiliydi. Bu soru, mahkeme önünde yasal bir süreç içinde en sonunda cevabını buldu. Hakim, Jackson’un çocuklarının koruyuculuğunu ünlü şarkıcının babaannesi Katherine Jackson’un yapması kararını onayladı. Bundan sonra çocukların yasal sorumlusu yani başka bir deyişle velisi Katherine Jackson olacak. Tabii çocukların annesi olan Debie Rowe’a da çocuklarını ziyaret hakkı verildi. Konuyla ilgili açıklama yapan McMillan katıldığı programda, bu olayın basında dolaşan söylentilerin tersine bir para meselesi değil; çocuklara en iyi şekilde gelecek sağlamayla alakalı bir mesele olduğunu söyledi .

Yalnız yine de Debie Rowe’un durumdan bir hayli huzursuz olduğunu söylemek yalan olmaz.

Debie Row ve Babaanne Jackson’un fotoğrafları için tıkla!

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

“Kimse beni dinlemiyor”

Sevgili Heygirl, lise 1 öğrencisiyim. Okuduğum okulda hiç arkadaşım olmamıştı. Bu yıl birkaç kişiyle tanıştım ve onlarla çok iyi anlaştım. Ama artık beni görmemeye başladılar. Onlarla sohbet etmeye çalışıyorum, ama beni hiç dinlemiyorlar. Neden

Devamı   1281