Manşet Ünlüler

Suça bulaştı

Masum yüzlü Selena Gomez büyük bir suçun içine düşüyor! Şarkıcı yer alacağı yeni komedi dizisinde, yanlışlıkla suça bulaşmış bir karaktere hayat verecek. Bakalım Sel bu işten nasıl kurtulacak:)

Yeniden yapımcı

Son olarak “Dolittle” ve “The Dead Don’t Die” projelerinde yer aldıktan sonra Selena Gomez, oyunculuk kariyerine “Only Murders In The Building” adlı komedi dizisi ile devam ediyor. Steve Martin ve John Hoffman tarafından yaratılan dizide Selena hem oynayacak hem de dizinin yönetici yapımcılığını üstlenecek. Şarkıcı “13 Reasons Why”dan sonra yapımcılık işine iyice alıştı. Ortaya çıkardığı işlerden bu alanda ne kadar başarılı olduğu görülüyor.

Suça takıntılı

Dizide şarkıcıya komedi ustaları Steve Martin ve Martin Short ile “Words on Bathroom Walls” filminden tanınan Aaron Dominguez eşlik edecek. On bölümden oluşacak diziyi bu yıl izleme şansını yakalayacağız. Dizi, gerçek suçlara karşı saplantılı olan üç yabancının, bir gün kendilerini bir suçun içinde bulmasını anlatıyor. Selena bu üç yabancıdan biri olan Mabel karakterine hayat verecek. Bakalım nasıl bir karakter olacak:)

 

Albüm geliyor

Son zamanlarda Selena’nın oyunculuk projelerine daha fazla ağırlık vermesine üzülme çünkü şarkıcının müzik alanında da bir sürprizi olacak. Sel “Only Murders In The Building” için dizi müziklerini içeren özel bir EP yayınlayacak. Belki yeni bir Selena Gomez albümü olmayacak ancak dizide şarkıcıyı hem izleyeceğiz hem de şarkılarını dinleyeceğiz. Bir taşla iki kuş:)

 

“Başlamak için sabırsızlanıyorum”

Dizi için Selena’nın çok çalıştığı belli. Bu kadar emek verdiğine göre bu projede özel bir şeyler hissetmiş olmalı. İşin içinde o varsa, güzel bir dizinin bizi beklediğini söyleyebiliriz. Pandemi kuralları altında dizinin çekimleri devam ederken Selana, her gün sette çekimlere başlamak can attığını ve diziyi dört gözle beklediğini ifade ediyor.

 

Pufuduk Sel

“Only Murders In The Building”ı şimdiden ilgimizi çekmesinin tek nedeni Selena’nın oynaması değil. Dizinin New York’taki setinde çekilen fotoğraflarda şarkıcının giydiği kıyafetler hemen ilgimizi çekti. Selena’nın karakteri hakkında ipuçları içeren bu kostümleri inceleyelim.

 

Vitamin deposu: Giydiği kıyafetlere bakarsak Sel inanılmaz şık bir karakteri canlandırıyor. Vintage tarzı ekoseli pantolonu ve sarı güneş gözlüğüyle tam bir 70’ler kızı. O parlak turuncu kürküne de bayılmamak mümkün değil. Ayrıca çekim aralarında Selena’nın sürekli maske takması da taktirimizi kazandı:)

 

Kutup şıklığı: Selena’nın bu görüntüsü sanki Kuzey kutbunda seyahate çıkmış görünümü veriyor. Baştan aşağı beyazlar ve pofuduk polar eşofman içindeki Selena, sanki karantinadaki ev halimizi temsil ediyor.

 

Kırmızı elma: Diğer iki görünüme bakarsak Sel’in karakteri Mabel polar ve yumuşacık kıyafetler giymeyi tercih ediyor. Ancak bu kırmızı tulum ve aksesuarları o kombinlere göre biraz fazla şık. Acaba bu sahnede Mabel bir iş üstünde mi çalışıyor, ne dersin:)

 

Dağcı olacak

Selena’nın gelecek oyunculuk işleri arasında bir de film bulunuyor. Perulu dağcı ve sosyal girişimci Silvia Vásquez-Lavado’yu canlandıracağı bir film projesi için kolları sıvadı. Vásquez-Lavado, yedi kıtanın her birindeki en yüksek dağlar olan Yedi Zirveyi tamamlayan dağcılardan biri. Ünlü dağcının yakında çıkacak olan “Dağın Gölgesinde” adlı biyografi kitabı filme ilham verecek. Yapımcılığı ikinci mesleği olarak gören Selena, bu filmin de yapımcısı olacak.

Yorum Yapın