Manşet Ünlüler

Star babalar

Boyband üyelerini genelde aile babası olarak hayal edemiyoruz. Ancak sahnede star, evde süper baba olan birçok boyband üyesi var. Hem de çocuklarıyla olan ilişkileri gözlerden kalp fışkırtıyor.

Zayn Malik

Zayn 23 Eylül 2020’de kız arkadaşı Gigi Hadid ile ilk çocuklarının doğumunu, kızının elini tuttuğu bir fotoğrafla duyurdu. Şarkıcı, “Kızımız burada, sağlıklı ve güzel. Şu anda nasıl hissettiğimi kelimelere dökmeye çalışmak imkansız bir görev olurdu. Bu küçücük insana duyduğum sevgi anlayışımın ötesinde. Onu tanıdığım için minnettarım, ona ‘benim’ demekten gurur duyuyorum ve birlikte yaşayacağımız hayat için minnettarım” notunda sevgisini dile getirdi.

Jack Avery

Why Don’t We grubu üyelerinden Jack de 2019 nisan ayında kızı Lavender May’i kucağına aldı. Baba olmak hala Jack’i şaşırtıyormuş. Kızının hızla büyüdüğünü ve harika olduğunu söyleyen şarkıcı, imkan buldukça onunla oyun oynadığını da ekliyor.

Joe Jonas

Joe’nun baba olduğu gerçeği hala inanılmaz değil mi? Hızlı hayatının sonunda harika bir eş ve baba oldu. Eşi oyuncu Sophie Turner ile kızları Willa’nın üstüne titriyorlar. Yeni anne baba, kızlarının her bakımını kendileri üstleniyor ve hatta birçok gece uykusuz kalıyor. Çıktıkları yürüyüşler sayesinde bu mutlu aileyi sık sık görebiliyoruz.

Louis Tomlinson

One Direction’dan Louis’nin baba olacağını öğrendiğimizde nasıl da şok olmuştuk! Bu sürpriz gelişme başta hayranları olmak üzere herkesi meraklandırmıştı. Öyle ki bu haberle ilgili birçok teori ortaya atıldı. Freddie’nin gerçek olmadığı bile iddia edildi. Bu söylentileri ortaya atanlara Louis ve Freddie’nin fotoğraflarını yan yana getirmelerini tavsiye ediyoruz. Çünkü baba oğul birbirlerine inanılmaz benziyor.

Kevin Jonas

Jonas Brothers’da ilk aile kuran üye olan Kevin, ailesiyle birçok kişiye örnek oluyor. Alena Rose ve Valentina Angelina adlı kızlarıyla daha fazla vakit geçirmek için müziğe ara bile verdi. Kız babası olmaktan gurur duyan Kevin, kızları ne derse onu yapıyor. Ona makyaj yapmalarına bile izin veriyor.

Liam Payne

Bir başka baba olan One Direction üyesi de Liam. Eski kız arkadaşı Cheryl Cole ile 22 Mart 2017’de oğulları Bear’ı kucaklarına aldılar. Liam için şu an annesinde kalan Bear’ı görmek çok zormuş. Pandemi nedeniyle oğluyla eskisi gibi bir araya gelemeyen şarkıcı bu duruma çok üzülüyor. O da çareyi oğluyla görüntülü konuşmakta bulmuş.

Richard Camacho

CNCO müzik kariyerlerine henüz başladığında, Richard baba olacağını açıkladı. 19 yaşında baba olan Richard, genç yaşına rağmen her şeyi olgunlukla ele aldı. Şimdi kızı Aaliyah Sofia’yı en iyi şekilde büyütmeye devam ediyor.

Yorum Yapın