Genel Manşet Ünlüler

Sprousehart

Gözlerden kalp çıkartan ilişkileriyle Cole Sprouse ve Lili Reinhart, günümüzün en merak edilen çifti. Birbirlerine ilişkileri hakkındaki söylemleriyle aşklarına nasıl sahip çıktıklarını kanıtlıyorlar.

Gözlerden kalp çıkartan ilişkileriyle Cole Sprouse ve Lili Reinhart, günümüzün en merak edilen çifti yani Sprousehart . Birbirlerine ilişkileri hakkındaki söylemleriyle aşklarına nasıl sahip çıktıklarını kanıtlıyorlar. Sprousehart aşkını yakından tanı.

Yazı İrem Naz Güvel

Cole Sprouse

“Lili sert kabuklu biriydi ve başta çok utangaçtı. ‘Riverdale’in ilk sezonun ortalarında insanların gerçek kişiliğini tanımasına izin verdi.”

“Yaptığım iş konusunda beni sürekli destekleyen biri. Beraber çalıştığı herkesin mükemmelliğinden ilham alıyor.”

“Lili doğuştan bir bakıcı. İnsanların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşadıkları zorlukları atlatmaya yardımcı olmak istiyor.”

“Aşkımız sakladığımız ya da gösterdiğimiz bir şey değil. Sadece var olan bir şey.”

“Birbirimizden uzak duramıyoruz.”

“Lili’ye Kanada’da balon turuyla sürpriz yaptım. Seyahat etmeyi seviyorum. Bana göre bu tarz deneyimler en büyük romantizm.”

Lili Reinhart

“İnsanlar sadece bir ilişki içinde olup olmadığımla ilgili bilgiyi bilmek istiyor. İlgilerini anlıyorum ama buna bir sebeple özel hayat deniyor. Bu dünyaya borçlu olduğum bir şey değil.”

“Birileri bizim hakkımızda bir dedikodu çıkardığında Cole hemen sakinliğini koruyor ve beni yatıştırıyor. Güzel ve sakinleştirici bir enerjisi var.”

“Cole en akıllı arkadaşlarımdan bir tanesi. Fotoğrafçılık, sanat ve oyunculuk konusunda çok tutkulu ve buna hayranım.”

“Bu, dünyanın bilmesi gereken bir şey değil. Çünkü eğer onlara bir şey verirseniz, daha fazlasını isteyecekler. İlişkimde olan şey çok özel ve bunu çok seviyorum. Ben de o da bunun ikimizin arasında olmasını istiyoruz.”

“Sanırım o mükemmel bir fotoğrafçı. İkimizin fotoğraf çekimleri oldukça özel. Sanki çevremizde kimse yokmuş gibi, sadece o ve ben.”

“Cole’a gönderebileceğim bir şiir bulmaya çalıştım. Çünkü sözlerim yeterli değil. Aradım ama bulamadım. Başka hiç kimsenin sözleri hiç uymuyor. Onu sevmenin değerini bilmiyorlar.”

Yorum Yapın