Ünlüler

Slumdog Millionaire filmi ile hayatı değişen Freida Pinto anlatıyor..

alt

altÖdüle doymayan Slumdog Millionaire’in güzel yıldızı Freida Pinto, hayatındaki değişikliklerin şokunu hala üzerinden atamamış.

 

 

 

 

 

 

 

 

8 dalga Oscar ödülü olarak 2009 yılına damgasını vuran film “Slumdog Millionaire”i duymayan kalmamıştır herhalde. (İzlemediysen de büyük kayıp!) Filmin güzel Latika’sı Freida Pinto’yu da.. 1984 doğumlu Hintli aktrist ve model Freida Pinto, Slumdog Millionaire’den sonra hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor. Filmin de, kendisinin de bukadar büyük bir ilgiyle karşılaşacağını asla hayal bile edemediğini söyleyen Freida, hala bu şoku üzerinden atamadığını belirtiyor. İngiliz Oscar’ı olarak bilinen Bafta’da en iyi yardımcı kadın dalında aday gösterilmesinin ise en büyük mutluğu olduğunu söyleyen Pinto, “bırakın aday olmayı Oscar ve Bafta ödül törenine gittiğime bile inanamıyorum Sharon Stone ile tanışmak, dünyanın en ünlü çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie ile konuşabilmek, hayranı olduğum ünlülerden güzel sözler duymak benim için gerçekten inanılmazdı. Neredeyse 1 yıl içinde hayatım olağanüstü derecede değişti.” diyor.
Aktör Rohan Antao ile evli olan esmer güzel, filmden sonra kocasını terk ederek, yine Slumdog Millionaire’den tanıdığımız aktör Dev Patel ile ilişki yaşamaya başladı.
Hollywood’un en ünlü dergilerinde üst üste kapak olan Pinto, son olarak L’Oreal’in reklam yüzü seçildi. Freida Pinto, 2010 yılında vizyona girmesi beklenen Woody Allen’ın son filminde Nicole Kidman, Anthony Hopkins, Antonio Banderas ve Naomi Watts gibi isimlerle başrolü paylaşacak.

 

İlgini Çekebilir:
alt

Robert Pattinson’ın en güzel duvar kağıtları!

 

 

 

Yorum Yapın