Manşet Ünlüler

Sırlar açığa çıktı!

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence’ın sakladığı sırlar var mıdır dersin? Aman kimseye anlatma:)

–          Sorulduğunda her ne kadar “Zararlı olduğu için fast food tüketmiyorum” dese de aslında tam bir pizza aşığı. Kilo almaktan hiç korkmuyor.

–          Ödül törenlerinden önce stresini geçirmesi için büyük boy patates kızarmasını ketçapla birlikte yemeyi alışkanlık haline getirmiş.

–          Jude Law’ın büyük hayranı olduğundan onunla karşılaştığı bir partide öyle komik hareketler yapmış ki J. Law kamera şakası yapıldığını sanmış ve Jennifer’ı pek kale almamış.

–          Bazen dürüstlüğü abartıp kendini zor durumlara sokmakta üzerine yok.

–          Spor yapmayı işkence gibi buluyor ve nefret ediyor. Onun tek sporu doğada yürüyüş yapmak.

–          İlkokulda çok sert ve yaramaz bir çocuk olduğu için öğretmeni ona kız arkadaşları ile oynamama yasağı verdi.

–          O kadar hırslı ki “Winter’s Bone” filmindeki rolü için fazla güzel olduğunu söylediklerinde rolü kazanabilmek için seçimlere saçlarını 1 hafta yıkamayıp, soğukta kilometrelerce yürümüş haliyle katıldı.

–          Bu sırrı ölene kadar saklayacağını söylemiş olsa da, Jennifer’ın ilk rolü Monk dizisinde bir lisedeki maskotluk.

–          Elinde olsa tüm yüksek topuklu ayakkabıları yakmak istiyor.

–          Her ne kadar umursamazmış gibi görünse de insanların her dediğini çok fazla kafaya takıyor ve genelde bu yüzden hastalanıyor.

–          Sürekli iyi bir oyuncu olmadığını söylüyor.

–          Sık sık aynanın karşısına geçip kendiyle sohbet ediyor. Birçok insan bunu yadırgasa da Jennifer için bu bir terapi.

–          Küçükken Barbie bebekleri çok korkutucu buluyormuş ve asla odasında barındırmıyormuş.

–          İlk defa ilk okulda aşık olmuş ve o da platonikmiş

–          Lisede hoşlandığı çocuğun karşısında kafasına basketbol topu gelmiş ve yere kapaklanmış. Jennifer bu anıyı hafızasından silmek istiyor:)

–          Hijyen konusunda büyük takıntıları var. Mesela biri tuvalete girip çıktığında ellerini yıkamış mı diye kontrol ediyor.

–          Bir defa oynadığı bir filmin setinde dolaşırken kaybolmuş. Ve kimse onu fark etmemiş.

Yorum Yapın