Sırlar açığa çıktı!

222664 views Yorum yap

Ünlü oyuncu Jennifer Lawrence’ın sakladığı sırlar var mıdır dersin? Aman kimseye anlatma:)

–          Sorulduğunda her ne kadar “Zararlı olduğu için fast food tüketmiyorum” dese de aslında tam bir pizza aşığı. Kilo almaktan hiç korkmuyor.

–          Ödül törenlerinden önce stresini geçirmesi için büyük boy patates kızarmasını ketçapla birlikte yemeyi alışkanlık haline getirmiş.

–          Jude Law’ın büyük hayranı olduğundan onunla karşılaştığı bir partide öyle komik hareketler yapmış ki J. Law kamera şakası yapıldığını sanmış ve Jennifer’ı pek kale almamış.

–          Bazen dürüstlüğü abartıp kendini zor durumlara sokmakta üzerine yok.

–          Spor yapmayı işkence gibi buluyor ve nefret ediyor. Onun tek sporu doğada yürüyüş yapmak.

–          İlkokulda çok sert ve yaramaz bir çocuk olduğu için öğretmeni ona kız arkadaşları ile oynamama yasağı verdi.

–          O kadar hırslı ki “Winter’s Bone” filmindeki rolü için fazla güzel olduğunu söylediklerinde rolü kazanabilmek için seçimlere saçlarını 1 hafta yıkamayıp, soğukta kilometrelerce yürümüş haliyle katıldı.

–          Bu sırrı ölene kadar saklayacağını söylemiş olsa da, Jennifer’ın ilk rolü Monk dizisinde bir lisedeki maskotluk.

–          Elinde olsa tüm yüksek topuklu ayakkabıları yakmak istiyor.

–          Her ne kadar umursamazmış gibi görünse de insanların her dediğini çok fazla kafaya takıyor ve genelde bu yüzden hastalanıyor.

–          Sürekli iyi bir oyuncu olmadığını söylüyor.

–          Sık sık aynanın karşısına geçip kendiyle sohbet ediyor. Birçok insan bunu yadırgasa da Jennifer için bu bir terapi.

–          Küçükken Barbie bebekleri çok korkutucu buluyormuş ve asla odasında barındırmıyormuş.

–          İlk defa ilk okulda aşık olmuş ve o da platonikmiş

–          Lisede hoşlandığı çocuğun karşısında kafasına basketbol topu gelmiş ve yere kapaklanmış. Jennifer bu anıyı hafızasından silmek istiyor:)

–          Hijyen konusunda büyük takıntıları var. Mesela biri tuvalete girip çıktığında ellerini yıkamış mı diye kontrol ediyor.

–          Bir defa oynadığı bir filmin setinde dolaşırken kaybolmuş. Ve kimse onu fark etmemiş.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzman Gözüyle

“Okula gitmek istemiyorum”

Merhaba. Benim problemim, okula gitme isteğimin yok olması. Aslında notlarım çok iyi, karnemde hiç kırık notum yok. 8. sınıf öğrencisiyim ve bu sene öğretmenlerimizden bazıları değişti. Soruları bilemediğim anda arkadaşlarımın yanımda küçük düşürülüyorum. Aynı

Devamı   761