Sıra sıra kankalar

20306 views Yorum yap

Ünlülerin okul yıllarında nasıl bir öğrenci olduklarını sınıf arkadaşlarından dinleyelim.

Dylan O’Brien

“Dylan ile aynı liseden mezunuz. O zamanlar da şimdiki gibi çok tatlıydı.”

 

Zendaya

“Zendaya ile 8 yaşındayken aynı dans grubundaydık. Gerçekten çok sevimli bir kızdı. O zamandan onun bir yıldız olacağını biliyorduk.”

 

Joe Keery

“‘Stranger Things’deki Joe ile aynı liseye gittik. Kız kardeşimle aynı tiyatroda oynadı. Gururlu ve kendinden emin olmasına rağmen kimseyi küçük görmüyordu. Gerçekten iyi bir çocuktu.”

 

Kylie Jenner

“Orta okuldayken Kylie Jenner ile aynı okuldaydım. 4.sınıftayken “Keeping Up With The Kardashians” daha yeni popüler oluyordu. Birkaç bölüm izlemeye başladım ve oradaki kızlardan birinin bizim okulda okuduğunu fark ettim. Birkaç gün sonra Kylie ile konuştum. Oldukça iyi niyetli ve arkadaş canlısıydı. İlerleyen günlerde birbirimize selam vermeye başladık. Daha sonra okuldan ayrıldı ve onu bir daha hiç görmedim.

 

Shawn Mendes

“6.sınıftayken Shawn ile aynı futbol takımındaydık. Takım olarak iyi değildik, sadece futbol oynamak isteyen normal çocuklardık. Onu çok iyi hatırlıyorum çünkü kızlar sürekli etrafındaydı.”

 

Halsey

“Lisedeyken Halsey resim alanında çok yetenekliydi. Okulda herkes onu tanırdı. Birkaç kişiye zorbalık yapıyordu. Zaten bunu kendisi de itiraf ediyor.”

 

Ed Sheeran

“Erkek arkadaşım Ed ile aynı okula gitti. Sessiz ve biraz garip bir çocuk olarak tanımlıyordu.”

 

Sophie Turner

“Sophie benden birkaç sınıf küçüktü. Onunla birlikte birkaç tiyatro oyununda yer aldım. Normal bir kızdı, öne çıkmaya çalışmıyor ve büyük roller peşinde koşmuyordu. Bu yüzden “Game of Thrones”da önemli bir rolde oynamasına biraz şaşırmıştım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ajanda

Sevgiliniz bu hediyeyi bekliyor olabilir

Sevgililer Günü yaklaştı ve hepimiz sevdiğimiz insanlara hediye seçmeye başladık. Peki, ya sevgilinize, son teknolojilerle donanmış, güçlü bir akıllı telefon almak isteseniz, tercihiniz ne olurdu? Beyler, sözümüz size… Her genç kız için telefonu en

Devamı   194