Manşet Ünlüler

“Şimdiye kadarki en iyisi”

“Stranger Things”e kavuşmamız sandığından daha yakın. Dizinin Will’i Noah Schnapp, bu sezonun gelmiş geçmiş en iyisi olduğunu söyleyip, yeni bölümlere dair “tuhaf” sırları paylaştı.

Güneşli Kaliforniya’dan merhaba

“Stranger Things”in yeni sezonuna sadece aylar kaldı. Dizinin 4. sezonuna dair birçok klip ve fragman yayınlandı. Paylaşılan sahnelerde, Will ve ailesinin Kaliforniya’daki hayata uyum sağlamaya çalışırken gördük. Noah Schnapp, karakteri Will’i nelerin beklediğini, Byers ailesi ve Eleven’ın Hawkins’den Kaliforniya taşındıklarında neler olacağı hakkında fazla bir şey söyleyemiyor. Ancak oyuncu 4. sezonun neden en iyisi olacağına dair bazı önemli ipuçlarını verdi. Noah, “Bu sezon Will, her zamanki gibi büyümekle ve çiftlerin arasında kalmakla baş etmeye çalışıyor. Bu yeni çevrede, yeni aileyle nasıl yaşayacağını öğrenmesi gerekiyor” diyor.

Yeni çekim kuralları

Aynı karakteri Will’in Kaliforniya’daki hayata alışmaya çalışması gibi, Noah da 4. sezon için yeni bir çekim yöntemine uyum sağlamaya çalıştı. Pandemi nedeniyle, “Stranger Things” setinde işler biraz farklıydı. Oyuncu bu durumu şu şekilde anlatıyor: “Çekim için sete döndüğümüz ilk gün büyük bir değişiklik vardı. Maskelere, gözlüklere ve testlere alışmamız gerekti. Ama bu duruma çok çabuk ayak uydurdum ve bu sezonu çekerken çok eğlendim. Çalıştığım ekibi seviyorum ve yanımda böyle harika insanlara sahip olduğum için çok şanslıyım.”

Millie’den sürpriz

Çekimler her zamankinden farklı gerçekleşse de, ekip oldukça eğlenmiş. Noah, özellikle birbirlerine set aralarında sürekli şakalar yaptıklarını ve her zaman birlikte takılıp güldüklerini söylüyor. Oyuncu, “Son günümüzde Millie, sete bizim için bir Mariachi müzik grubunu getirdi ve bu harikaydı” diye Millie’nin sürprizinden bahsediyor.

Marka yarattı

Noah, “Stranger Things”in 4. sezonunu çekerken çok keyif aldığını ve gelecek için çok heyecanlı olduğunu da ekliyor. Bir yandan çekim, bir yandan okul derken, bu arada kendi yarattığı bir atıştırmalık markasını da hayata geçirdi. Tamamen sağlıklı ürünlerden oluşan markasından oyuncu, “Bu ürünlerle abur cubur alışkanlıklarını yeniden tanımlamak ve en sevdiğimiz çocukluk atıştırmalıklarına yeni bir soluk getirmek istiyorum” diye bahsediyor.

Mezun oluyor

Görünüşe bakılırsa 2022 Noah için yoğun bir yıl olacak gibi. Çünkü projelerinin yanı sıra oyuncunun mezuniyet telaşı da var. Liseden mezun olmakla ilgili Noah, “Bu yıl lisede son yılım ve mezuniyet kesinlikle dört gözle beklediğim bir şey” diyerek heyecanını paylaşıyor.

Yorum Yapın