Silahlı tehdit çok korkuttu!

964 views Yorum yap
alt

altEvine defalarca kez hırsız giren, babasıyla arası açıldıktan sonra babasının yoluna çıkmasından bile korkmaya başlayan ve geçtiğimiz günlerde de silahlı tehditle irkilen ünlünün kim olduğunu tahmin etmek çok zor olmasa gerek?

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Lindsay’ın fotoğrafları için hemen tıkla!

 Bu talihsiz ünlü tabii ki de Lindsay Lohan. Zaten son bir kaç aydır Lindsay’ın başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Genç ünlünün evinden uzun bir dönem hırsızlar eksik olmadığından Lindsay zincirleme hırsız felaketi yaşadı. Olayın sıcaklığı henüz geçmeden babasıyla arası iyice açıldığından babasının yolun çıkmasından bile korkmaya başladı. Şimdiyse evine doğru telefonla konuşurken ona doğrultulan silahla büyük bir korku yaşadı. Saniyeler sonra silahı doğrultan kişinin kahkahalara boğulmasıyla birlikte silahın oyuncak olduğunu anladı. Ama bir kaç saniyelik bu korku Lindsay’a yetti de arttı bile!

 İlgini çekebilir

altHırsız bilmecesi çözülmüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik

Kita’nın yeni albümü çıktı!

Daha önce Keremcem ile beraber “Hayallerin Peşinde” adlı şarkısında düet yapan Kita, şimdi de solo albüm çıkardı. Prodüktörlüğünü Aykut Gürel’in yaptığı ve içinde Seden Gürel’in yazdığı şarkı sözleri ve Bedük’ten parçalar olan albüm, çok

Devamı   1258