Severler güzeli gencüse!

1456 views Yorum yap
alt

altKaty Perry konuk olduğu  ‘Today Show’da sahneyi şarkıları ve özellikle de giydiği kırmızı renkli, kocaman zarlarla süslü uçuk elbisesiyle salladı!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Los Angeles’daki şova, parlak kırmızı elbisesiyle katılan Perry’ye, dolar işaretlerinden oluşan kostümleriyle boy gösteren grup elemanları eşlik etmiş. Pek de alışılmadık kostümü hakkında sorular sorulan yıldız, “Benim için hergün Halloween. Ama iş konser sırasında gitar çalmaya geldiğinde pek iyi bir seçim yapmadığımı anladım ve aptal gibi hissettim. Çünkü o koca zarlar gitar çalmamı engelliyordu!” cevabını vermiş.
Mini şovuna “Hot and Cold” ile başlayan, ardından “Waking Up In Vegas”ı ve son olarak da “Thinking Of You”yu seslendiren Perry, sabahın erken saatlerinde gerçekleşen konser sırasında seyircilere, konserden sonra şekerleme yapmak isteyip istemediklerini sorup espriler yapmış.
Today’in sunucusu Matt Lauer ise Perry’nin yaptığı espriler hakkında, “Konserden sonra şekerleme yaptı mı emin değilim ama Katy’nin yeni albüm çalışmalarıyla, turnelerle ve kapak çekimleriyle ne kadar meşgul olduğunu düşününce bu ihtimal biraz düşüyor” demiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir