Sadie’li tarifler

3487 views Yorum yap

Sadie Sink’i çok başarılı bulup içinden, “Keşke onun gibi olsam” dediğin oldu mu? Bu hiç de düşündüğün gibi zor değil. Kağıdı kalemi kap, Sadie gibi parlamanın tarifini veriyoruz:)

 

Sıkı dostluk keki

Malzemeler

Destek

Özgüven

Nasıl yapmalısın?

“Stranger Things” ekibinin dostluklarına çok özeniyoruz. Özellikle Sadie’nin Caleb McLaughlin ve Millie Bobby Brown ile dostlukları bir başka. Sadie ve Caleb, diziden çok önce birbirlerini tanıyorlarmış. Sadie, eski dostu için her zaman birbirlerine destek olmalarının arkadaşlıklarını güçlendirdiğini söylüyor. Güçlü bağlar kurmak istiyorsan, oyuncu gibi arkadaşlarına onlarında yanında olduğunu hissettir.

 

Sempatik aromalı milkshake

Malzemeler

Gülümseme

Açık sözlülük

Nasıl yapmalısın?

Sadie, “Stanger Things”e 2. sezonda dahil olduğunda onu nasıl hemen sahiplendik değil mi? Bunda sadece karakteri Max’in cool kişiliği etkili olmadı. Sadie o kadar tatlıydı ki, onu bir arkadaşımız olarak kabul ettik. Ekiple de bu kadar sıkı fıkı olmasında oyuncunun girişkenliği etkili olmuş. Yüzünde kocaman gülümsemesiyle onlara karşı ilk adımı atmış. Şu an birbirlerinin en yakın dostular.

 

İlişki çorbası

Malzemeler

Olgunluk

Coolluk

Nasıl yapmalısın?

Sadie’nin yaşı küçük diye ilişkiler konusunda bir bilgisi yok diye düşünme. Yaşından da olgun görünen oyuncu, ilişkilerde herkesin kendisi gibi olması gerektiğini savunuyor. Eğer biri sizi üzüyorsa ondan ayrılmanın en doğrusu olduğunu ve arkanıza bakmamanız gerektiğini de öğütlüyor.

 

Renk salatası

Malzemeler

Moda tutkusu

Cesaret

Nasıl yapmalısın?

Şimdiki gençler çok havalı. Sadie moda tutkusuyla her zaman dikkat çekiyor. Onun moda macerası 16 yaşındayken modellik yapmasıyla başlıyor. Sonra Paris Moda Haftası gibi podyumlarda yer alıp, önemli markaların yüzü oldu. Moda biraz cesaret işi. Diğer moda akımlarından ilham al ancak mutlaka kendini ön plana çıkarak bir imzan olsun. Sadie’nin zarif tarzı onun en önemli parçası.

 

Başarı dilimleri

Malzemeler

Sıkı çalışma

Sabır

Nasıl yapmalısın?

Oyuncu 7 yaşındayken “High School Musical” onun hayatını değiştirmiş. 11 yaşından beri oyunculuğu kafasına koyan Sadie, erken yaşta sahne tozunu yutuyor. Azimle istikrarlı bir şekilde çalışmansın ardından “Stranger Things”e dahil oldu. Şimdi emeklerinin karşılığını alıyor. Sonuç olarak sıkı çalışıp biraz sabırlı davranırsan hedeflerine ulaşabilirsin.

 

Vitamin deposu

Malzemeler

Farkındalık

Direnç

Nasıl yapmalısın?

“The Glass Castle” film çekimleri, Sadie’nin hayat felsefesini değiştirdi. Filmde birlikte oynadığı Woody Harrelson sayesinde veganlıkla tanışmış ve 2017 yılından beri de vegan. “Bunu hayvanlar ve çevre için yaptım. Sanırım birçok insan bunu sağlık nedenleriyle yapıyor. Ama veganlığın sağlık konusunda bir bonus olduğunu düşünüyorum. Benim için en önemli şey, hayvanlara ve çevreye yardım etmek ” diye vegan olmasındaki asıl amacı anlatıyor. Sağlıklı beslenmede vegan olacaksın diye bir şey yok ancak genç yaşında yediklerine dikkat etmen sağlığın için verimli bir adım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir