Ruggerometre

10035 views Yorum yap
ruggerro pasquarelli

Ruggero Pasquarelli’nin bir kere bile bakmaksak bile alev alev oluyoruz. Ateşimizi çıkaran bu çocuğun ısısını ölçmekte yarar var:)

Yazı İrem Naz Güvel

40-30

Küçük şeylerle başlayarak ortamı yavaş yavaş ısıtalım. Aksanlara karşı zaafı olanlardan mısın? Ruggero Pasquarelli’den sonra olabilir. Oyuncunun dizilerini dublajlı izlediysen orijinallerine ve röportajlarına göz atmalısın. Ne dediğini anlamasak da garip bir şekilde kendimizi izlemekten alıkoyamıyoruz. Bu aksan dinledikçe insanı sarhoş ediyor.

20-10

Bu tiramisu lezzetli İtalyan hemen gözdemiz oluverdi. Yeteneğinin bu konuda ona destek olduğu doğru. Sadece kendi değil yanındaki partnerlerine de aurasının ışığını bulaştırıyor. Bugüne kadar Valentina Zenere, Karol Sevilla ve Tini gibi başarılı ve güzel oyuncularla çalışan Ruggero, kiminle yan yana gelse onunla rüya çift oldu. Acaba biz de onunla yan yana gelince öyle parlar mıyız?

0-10

Esprili erkeklerin ayrı bir çekiciliği var. Bazıları cool olmaya o kadar kafayı takmış ki ne gülüyor ne de espri yapıyorlar. Ama Ruggero sıradan erkeklerden değil. Karizmatik yakışıklı içinden geldiği gibi davranıp, çocukça yönlerini gizlemeyi tercih etmiyor. Kankalarıyla yüzünü şekilden şekle soktuğu ya da komik hareketlerini yakaladığı pozları hemen Instagram’a yüklüyor.

20-30

İtalyan genleri bizi iyice terletmeye başladı. Yeni single’ları için yaptığı imaj çalışmalarından mıdır, son dönemde bu çocuğa bir şeyler oldu. Sakal bıraktı ki ona çok yakıştı. Olgunlaştıkça bakışları bile değişti, sanki ruhumuzun derinliklerini okuyor. Ruggero yaş aldıkça inanılmaz bir şeye dönüşüyor. Buralar alev alacak:)

40-50

Dış görünüş ve yetenek onun sıcaklık derecesini arttırıyor ancak asıl onu gözümüzde yücelten şey davranışları. Ruggero iyi niyeti, centilmenliği, yardımseverliği ve güzel ruhuyla bir bakışta insanı etkileyen bu kişiler arasına giriyor. Son dönemde hayranlarının coverlarını paylaşarak büyük bir incelik yapıyor ve onları desteklediğini belli ediyor.

BENZER HABERLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MyBlog

arkadaş

bu site gerçekten süper…daha önce kimseyle bu konu hakkında konuşamamıştım…yengeç burcuyum ve robert pattinsonun hayranıyım…rob hayranı birileri varsa onunla tanışmak isterim.  daha öncede arkadaşımın olmadığından bahsetmiştim…dışarda kankisiyle gülüp eğlenenleri görünce kıskanıyorum.:Dyanlış anlamayın kıskanç değilimdir.beni anlayan

Devamı   1335