Yunus, “Beni İkna Et” diyor!

1235 views Yorum yap
alt

altHer biri 3 üniversite öğrencilerinden oluşan münazara gruplarının jüriyi ikna etmeye çalıştığı “Beni İkna Et” programının sunucusu ve aynı zamanda “Kafamda Böcekler Var” isimli tek kişilik oyununu sahneleyen Yunus Günçe ile mini bir röportaj yaptık! 

Yuns Günçe, CNN Türk’te yayınlanan "Beni İkna Et" programıyla ekranlara geri döndü. Üniversitelerin en başarılı 16 münazara takımı, bu yarışmada karşı karşıya geliyor, ekipler kıyasıya tartışıyor. 16 hftanın snunda şampiyon belli olacak. İzlemek istersen cuamrtesi günleri 22.00’de ekran başında ol!

Program fikri kime ait?
Fikir; Özlem Çelik’e ait. Ben de 6-7 sene önce buna benzer bir program formatı yazmıştım ve “Beni İkna Et”e bu kadar iyi adapte olmamda da etkisi oldu sanırım.  

Üniversite yıllarına dönüp böyle bir programa katılmak ister miydin, yoksa “Beni İkna Et”i sunup bütün fikirleri görmek daha mı eğlenceli?
Bir münazara takımında olma fikri hoşuma gidebilirdi. Ama benim bulunduğum yerden olup biteni izlemek de güzel.  Takımlar çok iyi!

İnsanları ikna etmek konusunda nasılsın? Böyle bir durumda kaldığında nasıl başarı elde ediyorsun?
Bence, ikna etmek kadar, ikna olmayı istemek, buna hazır olmak, bunu sorun etmemek de önemli. Sabit fikirli insanlarla anlaşamam ben. Söylemek istediğimi söyler, çeker giderim. Pişkin insandan korkarım ben.

Aynı anda “Kafamda Böcekler Var” isimli tek kişilik oyununu da sahnelemek zor olmuyor mu?
Aksine, “Kafamda Böcekler Var” bana çok iyi geliyor. Sahnede çok mutluyum ben!
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlık

Modern zaman hastalıkları

Bilgisayarlar, cep telefonları, mp3 çalarlar ve klimalar…  Hepsi de hayatımızı kolaylaştırıyor, ama bir yandan da bizi hasta ediyor! Sen de onların verdiği zararları öğren ve 21. yüzyıl hastalıklarından kendini koru!        

Devamı   4800