Yeni filmiyle Kellan Lutz!

1557 views Yorum yap
alt

altTwilight’ın Emmet Cullen’ı Kellan ile oyunculuk ve modellik ile ilgili   projelerinden bahsetmesi için çok özel bir röportaj yaptık!

Oyunculuğun yanında modellik yapmaya devam ediyor musun?

Kimya Mühendisliği okumak için Californiya’ya gittim, fakat sonradan oyuncu olmaya karar verdim. Modellik ardından geldi. Modellik alanından en ciddi çalışmamı 2010 yılında Calvin Klein ile yaptık. Ford Mankenlik Ajansı ile bir anlaşmam devam ediyor zaten. İlerleyen zamanlarda yeni projeler gelebilir, neden olmasın?

Twilight filmi bütün ekibin tanınmasını sağladı. Diğer oyunculardan ve yönetmenlerden nasıl tepkiler alıyorsun?
Hepimiz bu kadar büyük ve ses getiren bir projenin parçası olduğumuz için memnunuz tabii ki. Bizim filmin başarısında, filmin başarısı da bizim kariyerimizde etkisi var. Bunun gibi bir projede yer almak her genç oyuncunun başına gelmez. Hem şanslı hem de yetenekli olduğumuzun farkındayız:)


Önümüzdeki sene seni ne tür filmlerde göreceğiz?

Kasım gibi vizyona girecek olan “Immortals”ta Mickey Rourke ve John Hurt ile rol aldık. Bu fantastik bir film ve ben Poseidon’u canlandırıyorum. Görmek için heyacanla bekliyorum.  Bir de “Twilight”taki rol arkadaşım Ashley Greene ile birlikte “A Warrior’s Heart”ta çalıştık. Bunlar 2011’in geri kalanındaki projelerim. Twilight’ın devam bölümlerinde de yer alacağım tabi ki…

 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir