Tüm martılar onun peşinde!

1956 views Yorum yap

Justin Bieber’ın artık yerli bir rakibi var: “Bir Çocuk Sevdim” dizisiyle dikkat çeken Yiğit Kutlu Öztürk! “Martılarım” dediğini fanları her geçen gün çoğalıyor, peki acaba bu çocuk neden bu kadar çok seviliyor?

Yiğit, hadi kendini anlat biraz:)

Güneyde yaşayan bir kuzeyliyim aslında. Antalya’da yaşıyorum, ama Karadenizliyim. Yaz aylarında, anneannem ve dedemle fındık topluyoruz. Annemle birlikte yaşıyorum. Gerçekten iki arkadaş gibiyiz, o da benimle büyüyen bir çocuk diyebilirim:) Kuzenim Gürkan Uygun, namı-ı diğer Memati’yi de hem oyunculuk hem de karakter olarak çok beğenirim. Fakat rol aldığı diziyi pek takip etmiyordum, şiddet içerdiği için.
Spor yapıyor musun?
Beş yıldır tenis oynuyorum. Hatta ilkokuldayken, Adana’da düzenlenen tenis turnuvasında ikinci olmuştum.  Ayrıca basketbolu da çok seviyorum, neredeyse her gün basketbol maçı yapıyorum. Ortaokuldayken de okulun basketbol takımına katılmıştım ve katıldığım sene Konyaaltı İlçesi’nde basketbol şampiyonu olmuştuk.


“Bir Çocuk Sevdim” dizisinin kadrosuna nasıl dahil oldun?

Arkadaşım Melisa, benim Justin Bieber’a çok benzediğimi söyleyerek bana bir fan sayfası açtı ve bu sayfa çok kısa sürede 5 bin kişi tarafından beğenildi. Bu sırada diziye de kırık bir Türkçe konuşan, Almanya’dan babasının yanına gelmiş bir genci canlandırabilecek karakter aranıyormuş. Dizinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni de beni beğenerek fan sayfamdan okuluma, oradan da bana ulaşarak iletişime geçtiler. Böylece ben de diziye dahil oldum.


Set ortamı nasıldı?

Aslında bu dizi benim ilk projem olduğu için, bana her şey çok ilginç geliyordu:) Seti gerçekten özlüyorum, en çok da Bülent Alkış’la sohbet edip şakalaşmayı…

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir