Tüm martılar onun peşinde!

1978 views Yorum yap

Yiğit Kutlu Öztürk’ün, “Martılarım” dediği fanları her geçen gün çoğalıyor, peki acaba bu çocuk neden bu kadar çok seviliyor?

Yazı: Fatma Karaca


Kimlik kartı

Doğum tarihi: 16.04.1997
Doğum yeri: Antalya
Burcu: Koç
Okulu: Antalya Gazi Anadolu Lisesi, 10. sınıf
Boyu: 1.75
Tuttuğu takım: Beşiktaş

Yiğit, hadi kendini anlat biraz:)
Güneyde yaşayan bir kuzeyliyim aslında. Antalya’da yaşıyorum, ama Karadenizliyim. Yaz aylarında, anneannem ve dedemle fındık topluyoruz. Annemle birlikte yaşıyorum. Gerçekten iki arkadaş gibiyiz, o da benimle büyüyen bir çocuk diyebilirim:) Kuzenim Gürkan Uygun, namı-ı diğer Memati’yi de hem oyunculuk hem de karakter olarak çok beğenirim. Fakat rol aldığı diziyi pek takip etmiyordum, şiddet içerdiği için.

Spor yapıyor musun?
Beş yıldır tenis oynuyorum. Hatta ilkokuldayken, Adana’da düzenlenen tenis turnuvasında ikinci olmuştum.  Ayrıca basketbolu da çok seviyorum, neredeyse her gün basketbol maçı yapıyorum. Ortaokuldayken de okulun basketbol takımına katılmıştım ve katıldığım sene Konyaaltı İlçesi’nde basketbol şampiyonu olmuştuk.

İstanbul’da en çok nereleri sevdin?
İstanbul’da çekim yapılan yerler dışında gezmeye pek fırsatım olmadı ne yazık ki. Boş olduğum zamanlarda İstiklal Caddesi’nde annemle epey gezdik. Sokak müzisyenlerinden çok etkilendim, bazen sırf onları dinlemek için gidiyordum:) Okuluma yetişmek zorunda olduğum için de çekimden sonra hemen Antalya’ya uçuyordum.

Küçükken ne olmak isterdin?
Ünlü olmak isterdim, yaşıtlarıma örnek olabilmek için. Çağatay Ünalan gibi radyo DJ’yi de olmak istedim bir dönem.
İlerde hangi mesleği seçmek istiyorsun?
Aslında İngiliz filolojisi okumak istiyorum. Yabancı dillere karşı büyük bir merakım var:)

Okulda kızların tepkileri nasıl, ilgileriyle boğuyorlar mı seni:)
Çok iyi anlaşıyorduk zaten, tanınmaya başladıktan sonra da değişen hiçbir şey olmadı:)

Twitter’da hayranlarına neden “Martılarım” diyorsun?
Dizide ismim Deniz’di. Bu yüzden fanlarım, “Sen Deniz’sin, biz de martıların” dediler. Deniz ne kadar fırtınalı olursa olsun, martılar onu terk etmemeye söz verdiler. Bu yakıştırma da oradan geliyor:)

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karakter Analizi

Burçlara Göre Karakter Analizi: Aslan

Aslan  22 Haziran – 22 Temmuz Sana uğur getirecek numara, gün ve çiçeği; pozitif ve negatif yönlerini, hayata bakışın hakkında ipuçlarını öğrenmeye ne dersin?   Kilit noktası: Kendini yaratma gücünde araması Grubun: Ateş Uğurlu günün:

Devamı   1949