Tilki’yi yakaladık!

3290 views Yorum yap

“Sana bir Sır Vereceğim” dizisi bittiğinden beri onu hiçbir yerde görmedik, çok özledik. Kimden mi bahsediyoruz, elbette cool tavırlarıyla hepimizin kalbini fetheden Ekin Koç’dan!

Yazı: Fatma Karaca

Sen de İstanbul’a üniversite için gelenlerdensin. Peki neden İstanbul ve neden işletme bölümü:)

Antalya’da okuma fikri aklımda hiç olmadı zaten. Antalya’da yeterince vakit geçirdiğimi düşünüyorum:) Aslında ben İzmir’de okumayı düşünüyordum. Herkes İzmir’in öğrenciler için harika bir yer olduğundan bahsediyordu ama üniversiteye giriş sınavında puanlar düşünce şans eseri İstanbul’a geldim. Matematikle aram daha iyi olduğu için işletme daha yakın geldi. Bu yüzden tercih ettim.

İstanbul’da en çok nereyi seviyorsun?

Bebek! Oraya ilk gittiğimden beri çok seviyorum. Antalya’da büyüdüğüm için herhalde bilemiyorum ama denizi görebildiğim yerlerde zaman geçirmek bana iyi geliyor.

“Sana Bir Sır Vereceğim”e dahil olmasaydın şu an ne yapıyor olurdun?
Sıradan bir öğrenci olurdum ve büyük ihtimalle şu an finallere hazırlanıyordum herhalde.

Kızlar seni neden bu çok sevdi dersin:)

Bu bir ekip işi ve senaristin, yönetmenin, set arkası ekibinin kısaca herkesin başarısıyla ve işi sevmesiyle ekrana yanşayan çok güzel bir enerji var. Tabii ki Aylin ve Tilki’nin aşkı da çok sevildi. Herkesin payı çok büyük, iyi bir senaryo ve rol gelmeseydi hem dizi hem de ben bu kadar sevilmezdim:)

Tilki ve Aylin aşkını herkes yakından takip etti. Gelelim senin aşk hayatına:) Nasıl bir sevgilisin; romantik mi sıradan mı?
Bu soruyu aslında karşımdakinin cevaplaması daha kolay olurdu. Ben kendimi düşündüğümde biraz zorlanıyorum; acaba romantik miyim? 🙂 Sürpriz yapmayı çok seviyorum, ama bunların romantik mi yoksa sıradan mı olduğu karşımdaki kişinin bakış açısına göre değişir.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Moda

Siyahla beyaz kadar net!

Nikki Reed,  bazen çok şık olup ertesi gün bizi hayal kırıklığına uğratabilen bir oyuncu.                              

Devamı   1139