Selena Gomez! Özel güçleri var!

2230 views Yorum yap

UNICEF ile birlikte çalışmak seni nasıl etkiledi?
UNICEF ile birlikte çalışmak çok büyük bir fırsat. Bunun bir parçası olduğum için çok mutlu ve gururluyum. Tüm dünyada benim yaşımdaki çocukları eğitebiliyorum ve diğer insanları da yardım etmeye teşvik etmek amacıyla görevlere gidiyorum. Aldığını geri vermek çok önemli. Bu konumda olmasaydım bile, benim kadar şanslı olmayan insanlara yardım etmek için bir şeyler yapmak isterdim. Aslında şunu söyleyebilirim ki, Gana’ya yaptığım ziyaretin tamamı bana daha iyi bir insan olmak için ilham verdi.

Böylesine söz sahibi olmak ve genç insanlara bu şekilde yardımcı olmak senin için ne ifade ediyor?

Benim için dünyaya bedel. Bu dünyaya bir sebep için gönderilmiş olduğumu hissediyorum ve bana verilen fırsatlar için minnettarım. Sadece insanlara esin kaynağı olmak istiyorum. Benim asıl amacım bu. Sadece bir tek kişiyi mutlu edebilirsem ya da bir tek hayatı değiştirebilirsem bir şey başarabilmişimdir. İşim, sesimi iyi şeyler için kullanmamı sağladı ve hayallerimdeki işi yapabildiğim ve böylece bir şeyleri geri verebildiğim için çok şanslıyım.

Birçok genç için rol model olmak çok büyük bir sorumluluk mu?
Bu tam bir lunapark treni gibi oldu ve benim için dünyaya bedel olan o kadar harika hayranlarım var ki! İnsanlar bana bir sorumluluğum olduğunu düşünüp düşünmediğimi sorduklarında, gerçekten asıl lütuf onlarmış gibi bakıyorum. Verdiğim her kararda hayranlarımı düşünüyorum ve böylece onlar beni daha iyi bir insan yapıyorlar. Benimle gurur duymalarını sağlamak istiyorum ve şu anda olduğum kişinin üzerinde çok fazla etkileri var. Bunu gerçekten de bir baskı olarak görmüyorum. Ama ben de insanım ve ben de hata yapabilirim.

Peki, kendi rol modelini kim olarak görüyorsun?
Muhtemelen annem. Bana her zaman insanlara, bana davranılmasını istediğim şekilde davranmayı öğretti. Gerçekten iyi bir insan olmak istiyorum, gerçekten herkese karşı iyi davranmaya çalışıyorum ve bütün bunlar onun sayesinde. Annem, ufkumu genişletmek konusunda gerçekten çok etkiliydi. Beni müzelere ve akvaryumlara götürdü ve o kadar çok tiyatro yaptı ki onu kendi sınırlarını aşarken görme fırsatım oldu. Bunları yaparken ne kadar mutlu olduğunu görebiliyordum ve yaptığını yapmak istediğim için onu taklit ettim. Bence her kız annesi gibi olmak ister, yani annem şu anda yaptığım şeyler üzerinde çok büyük bir etkiye sahip. Ama beni kesinlikle herhangi bir şey yapmak için zorlamadı. Sadece yaptığım her şeye destek oldu.
 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir