Sandık açıldı!

2651 views Yorum yap
alt

altSonisphere müzik festivalinde sen de sahne alacaksın. Neler hissediyorsun, metal camiasının en iyi isimleri gelecek…
Türkiye’de yapılmış en büyük festival olacak. Kademe kademe çok güzel müzik etkinlikleri adımları atıldı. Bir kere bu amaçla yola çıkan herkesi çok taktir ediyorum. Önemli bir olay ve bence seyirci açısından da bu tarz festivallerin kıymetinin bilinmesi gerekiyor.

Seni en çok heyecanlandıran isimler hangileri?
Rammstein delicesine izlemek istediğim bir isim. Metallica tekrar tekrar seyretmek isteyeceğim bir grup. Alice In Chains de yeni oluşumları ve yeni elemanlarıyla yine güzel ve heyecan verici bir haldeler. Manower ve Slayer’a taparım.

Bu isimlerle aynı sahneyi paylaşacaksın…
Onun da dışında İnönü Stadyumu’nda konser izlemiş biri olarak bir gün buralarda konser vermek benim için büyük hayaldi. İlk kez 19 yaşımdayken orada konser izlemeye gitmiştim ve şimdi de İnönü’de sahneye çıkmak muhteşem bir şey benim için. Tamam bu tarz festivallerde sahneye çıkma imkanları buldum ama İnönü, Beşiktaşlı olmamdan da kaynaklanan özel bir yere sahip. Yıllarca orada tribünlerde de bulundum. Benim için mabedin içinde konser verebilmek gururlu bir şey. O kadar abinin arasında yerli malı olarak isminin geçmesi de süper.

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir