Narnia’nın en genç yeteneğiı: Georgie Henley

2252 views Yorum yap

Stilini nasıl tanımlıyorsun? Yıllar içerisinde nasıl değişti tarzın?
Moda yönümle ilgili olarak, bisikletçi, klasik ve romantik tarzın bir karması olduğumu söyleyebilirim. Tayt ve bol dökümlü kıyafetlerin doğru karışımında olduğu gibi, dağılımı dengeli tutmanın gerçekten önemli olduğuna inanıyorum. Kesinlikle tercihim dökümlü kıyafetlerden yana! Değişen tarzıma gelince, daha gençken parlak renkleri severdim, ne kadar parlaksa o kadar iyiydi. Şimdi, siyah veya gri gibi koyu renkler tercih ediyorum veya ten rengi giyiniyorum.
 
Nerelerden alışveriş yapıyorsun, hangi markaları seviyorsun?
Urban Outfitters’i çok seviyorum çünkü tarzı ve kullandıkları renkler çok hoşuma gidiyor. Ayrıca Topshop’u da seviyorum orada herkes için bir şeyler var. Bir de Zara’yı beğeniyorum.

Bir stil ikonun var mı?   
Tarzlarına baktığım ve örnek aldığım kişiler var. Alexa Chung ve Florence Welch’i seviyorum. Çünkü onların giydikleri elbiseleri çok beğeniyorum. Bir de Kristen Stewart’ın kırmızı halı üzerinde her zaman doğru bir şekilde yer aldığını düşünüyorum.


Hangi aktör ya da yönetmenle çalışmak isterdin?

Johnny Depp’le çalışmayı gerçekten çok isterdim. Çünkü ondan öğrenilebilecek çok şey olduğunu düşünüyorum ve ona çok saygı duyuyorum. Jesse Eisenberg’le de çalışmak isterdim çünkü o da inanılmaz yetenekli ve zeki görünüyor. Jason Reitman da oldukça fantastik bir yönetmen ve onunla çalışmak da gerçekten harika olurdu:)


Narnia’dan sonra ne yapmak istiyorsun kariyerin için?

Narnia’nın tam tersi bir şeyler yapmak isterim. Daha fazla hareket odaklı şeyler yapmak istiyorum. Çünkü düşünüyorum da bir oyuncu olarak tecrübe her şey!

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir