“Tek Yöne Sınırsız Aşk” Keremcem

2152 views Yorum yap
alt

altYaşasın Keremcem askerden döndü! Üstelik askerlik ona çok yaramış! Aşka bakış açısının yeni bir boyut kazandığını söyleyen prensimiz, şimdi bomba gibi projelerle bizi şaşırtmaya hazırlanıyor. 

alt

Hayranlarından hiç mektup aldın mı?
Hem de bir sürü:) Askerde sabır dileyen, beni beklediklerini söyleyen mektuplar:) www.keremcem.com.tr’den bir arkadaşım, yani fanlardan biri, o mektupları biriktirmiş, pembe bir kalpli kutunun içine koymuş.  Kutuyu da bana getirip verdi. Bir sürü mektup vardı içinde. Çok şekerler, hepsini de saklıyorum.

Askerdeyken en çok özlediğin yemek neydi?
Askerdeki yemekler kötü değildi ve ben çok yemek seçen biri değilim.  Oradaki mercimek çorbasını ben hiçbir yerde yemedim, çok güzeldi.  Önceden sevdiğim, ama askerdeyken sıkıldığım iki yemek var; nohut ve kıymalı patates. Sürekli çıkmasının yanında soğuk oluyorlardı nedense:) En özlediğim yemek ise zeytinyağlı yaprak sarmasıydı. Ama İstanbul usulü değil, Ege usulü. Onu da Bodrum’a gittiğimde annem yapmıştı sağ olsun.

 

 

 

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlüler

110

Haziran sayımızda gerçekleştirdiğimiz rock’çılar prodüksiyonumuzu beğendin mi? Beğendiysen, harika! Çünkü rock gruplarımız o kadar hoş sohbetti ki röportajlarını dergimize sığdıramadık ve kalan sohbetleri de sitemizde yayınlamaya karar verdik.        

Devamı   35378