Röportaj

Pizzanın mozarellaları!

 alt”4 Peynirli Pizza”da oynayan yakışıklıları daha yakından tanımaya ne dersiniz? Hayri Çakır, Hasan Pehlivan, Emre Kızılırmak, Aybars Düzey, Armağan Oğuz, Cem Avnayim ve Armağan Yazıcı, bu ayki derginde! Erman Burmalı, Ersan Dursun, Gökhan GözükHan, Şeref Güzel ise burada! Haydi, hemen başla okumaya!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazı:Hazan Aköz 
Fotoğraflar:Celal Bence

 

‘Hepsi 1” dizisinden de tanıdığın Erman, yakın arkadaşları Hepsi kızlarına destek olmak için klipte oynamaya karar vermiş!
 

* Bu aralar neyin peşindesin Erman:)

Bir televizyon projemiz var, onunla ilgileniyoruz şu sıralar. 

* Nasıl bir program bu?

Akşam programı olacak. Ama sürpriz:) Şu anda daha fazlasını anlatamayız. Sadece şunu söyleyebilirim, Cem Avnayim’le birlikte sunacağız. 

* Dizi yazın da devam edecekmiş…

Daha netleşmedi, ama ara yok gibi görünüyor. Bodrum, Alaçatı gibi yazlık bir yerde çekim yapabiliriz. Benim için Miami de olabilir tabii, kabul ederim yani:) 

* Nasıl buldun Hepsi’nin albümünü?

Albüm harika. Bence bu yaz başka bir şey dinlenmez. Bir tane yeni şarkı var, 10 tane de eski şarkının yeni versiyonu… Eskiden dinlediğim bir şarkı, ancak bu kadar güzel yenilenebilir. Ben normalde bu konuda takıntılıyımdır; bir şarkıyı birinden dinledikten sonra, ikincisine yabancılık çekerim. Bundan bir ay kadar önce otururken, menajerleri Şebnem, Cem’le ikimize dinletti şarkıları. Sanki bütün şarkılar 0’mış gibi, yepyeni. Bu yaz başka bir şey dinlenmez gibi geliyor, çok güzel bir albüm gerçekten. 

* Bu klipte oynamaya nasıl karar verdiniz?
Biz kızlarla yaklaşık bir senedir beraberiz. Her gün inanılmaz dolu dolu ve güzel geçiyor. Birçok şeyi beraber yapıyoruz. Set dışında da beraberiz; geziyoruz, eğleniyoruz. Bu da yeni albümlerinin ilk klibi. Bizden rica ettiler, biz de zevkle oynadık. 

* Siz dizide dört yakışıklısınız… Oğuzhan ve Yusuf nerede?
Diğer arkadaşların bugün başka işleri vardı diye biliyorum. Daha önceden yaptıkları bir programları olduğu için katılamadılar sanırım.

alt

İzmir’den gelen bu yakışıklının ad ve soyadı sanki yüzüne de yansımış, ne dersin?
 

* Seni de tanıyalım… Oyuncu olmak istiyor musun?

Aslında modellikte ilerlemek benim için daha önemli.

* Kaç yaşındasın?

20’ye gireceğim.

* Sen daha çıtırsın, yaparsın hepsini:)

Şu anda Açıköğretim’de okuyorum. Tekrar ÖSS’ye gireceğim. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nü düşünüyorum, inşallah olur.

* En büyük hayalin ne oyunculuk adına?

Kendi yaşıtlarım çevresinde başrol oynamak… Gençlik dizisi, filmi olabilir.

* Modellikte peki?

Pek çok defileye çıktım. Faruk Saraç’a çıkmıştım geçen sene. Türkiye’de yer alan bütün isimlerle çalışmışımdır, ama İstanbul’da kalsam belki biraz daha farklı olurdu oyunculuk konusunda. Ama bazı sebeplerden ötürü dönmem gerekiyordu.

* Klip çekimi nasıl oldu?

Biraz yorucuydu, ama çok güzeldi. 

* Sen hangi Hepsi kızını seviyorsun?

Hepsi birbirinden farklı ve güzel. Cemre ve Eren diyebilirim ama.

Yorum Yapın