Özgür Çayan! O da aşkı arayanlardan!

2623 views Yorum yap

Müzik dünyasında yeni bir isim; Özgür Çayan. Pop rock tarzındaki albümü   “ Aşk artık burada oturmuyor” ile dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Röportaj: Hazan Aköz

Albüm yeni çıktı değil mi?
    
Albüm daha çok yeni, evet. Gerçi biz ikinci klibimizi çekmeye hazırlanıyoruz şu aralar.
İlk klibi albüme adını veren “ Aşk artık burada oturmuyor” şarkısına çektik. İkinci klibimizi de “Son Nefes” isimli parçaya çekiyoruz.

Klibe geleceğiz… Her şeyden önce müzik hayatına nasıl başladın?

Vallahi kızlara hava atmak için başladım. Hikaye klişe aslında. Ortaokuldayız, boş ders çoktu. Ben de çok az gitar çalabilen bir adamdım. Zamanla her boş derste gitar çalan adam oluverdim. Okul temsilleri falan, derslerden de kaçmamı sağlıyordu gitar çalmak.

Albüm süreci nasıl gelişti peki?

İşte lisede gitar çala çala dolaşıyoruz, hiç bir hava atma fırsatını kaçırmıyoruz o dönem. Üniversitede baktım kızlar yemiyor tek başına gitar çalan tipleri. Bir grup kurup barlarda çalmaya başladım. Hesabımız çıkıp çalıp eğlenmekti arkadaşlarla. 8 sene barlarda çaldım. O sırada kendi şarkılarımı yapmaya başlamıştım, bir ikisini kaydettik, insanlar beğendi.
 

Sayfalar: 1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinema

Karolin ve Gizli Dünya

Gösterim tarihi: 15 Mayıs 2009 Yönetmen: Henry Selick Seslendirenler: Dakota Fanning, Teri Hatcher, Jennifer Saunders, Dawn French, Keith David, John Hodgman, Robert Bailey Jr, Ian McShane

Devamı   1292