Oyunculuktan şarkıcılığa!

1686 views Yorum yap
Eskiden çok yemediğini söylemene rağmen son zamanlarda sebzelerden vazgeçemediğini söylüyorsun! Bunu nasıl başardın?
Mikrodalgada onları ısıtıp yemek çok daha pratik. Çok çabuk ısınıp pişiyorlar. Bir restorandayken sadece makarna siparişi vereceğinize ana yemek olarak sebze isteyin. Sonrasında çok istiyorsanız yanına çok az makarna siparişi verebilirsiniz. Böylece hem isteğinizden hem de damak keyfinizden mahrum olmamış olursunuz!
“What Hurts The Most” parçasında Rascal Flatt ile yaptığın düette harika bir sesinin olduğu ortaya çıktı! Albüm yapmayı düşünüyor musun?
Kesinlikle! Müziği ve şarkı söylemeyi çok seviyorum. Eminim hayranlarım da bu konuda bir şeyler yapmamda ısrar edeceklerdir:)
“iCarly” 6 sezon boyunca devam etti. Bitiminde neler hissettin?
Zaten biraz duygusal bir haypıya sahibim. O yüzden son bölümün çekimlerinde epey sümüklüydüm:) Hıçkıra hıçkıra ağladığımı ve “Herkesi çok özleyeceğim!” dediğimi hatırlıyorum! Miranda, Nathan, Noah ve Jerry çok yakın arkadaşlarım. Hala onlarla görüşmeye devam ediyoruz.
“iCarly”den sonra kendini nerede görüyorsun?
Şansım da yardım ederek bu diziye girdim ve bundan sonra kendimi çok iyi göstermem gerek. Orada aile gibi olduk ve onlarla görüşmeye devam edeceğim. Gelecekte olanları görmek için sabırsızlanıyorum!

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir