Röportaj

Nil, bir melek mi, yoksa şeytan mı?

Nil, bize bir masal yazsa? Bu masalın kahramanı nasıl biri olurdu?
Alice gibi olurdu. Bir yerde kaybolurdu.

Kıyafetlerini kendin mi tasarlıyorsun?
Annemle beraber alışverişe gidiyoruz ve onun gözüne çok güveniyorum ama kıyafetlerimi kendim seçiyorum. Arada bir şey yaptırmak istediğimde Belma Özdemir’den yardım istiyorum.

A.R.O.G’da oynamak nasıl bir duyguydu? Cem Yılmaz Türkiye’nin en komik, en tatlı insanlarından biri. Onunla çalışmanın nasıl olduğunu anlatır mısın? Yaşadığınız komik set hikayeleri var mı?
Bir sürü hikaye var, çok eğlenceliydi. Fakat sadece eğlenceden ibaret değildi. Çok çalıştık ve emek verdik. Cem’in setinde olmak tabi ki stresi çok azaltan bir şey. Onca insanın olduğu, kalabalık bir seti motive etmek kolay değil.

Oyunculuğun konusunda eleştiriler aldın mı? Sen bu konuda neler düşünüyorsun?
Almadım ama zaten öyle bir iddiam olmadığı belli. Hem rolden, hem de içinde bulunma şeklimden anlaşılıyor bu. Bazı sahnelerde kendimi beğeniyorum, bazılarında beğenmiyorum. Gitgide iyileştim ama tabi sahneler karışık çekildiği için, seyircinin bunu takip etmesi zor. Ben biliyorum.

Sen bir melek misin, yoksa arada sırada tatlı şeytanlıklar da yapıyor musun?
Melek de değilim, şeytan da. İnsanım diyelim:)

Seninle çalışan insanlar en çok hangi yönünden şikâyetçi oluyorlar ve en çok hangi özelliklerini seviyorlar?
Bilmem, onlara sormak gerek:)

Albüm fotoğraflarını Nihat Odabaşı çekmiş ve bu çekimler için 12 saat soğuk suda kalmak zorunda kalmışsın. Zor olmadı mı?
Zordu ama değdi. Bir laf var “No pain, no gain” (Acı yoksa başarı da yok) İçimden hep o lafı geçirdim donduğum zamanlarda.

Ayşe Arman’la yaptığın röportajda artık kızlara laf anlatmaktan sıkıldığını söylemişsin? Şimdi kim ablalık yapacak onlara? Hoş, aşktan ve aşkın zayıf düşürmesinden muzdarip olanları anlatıyorsun yeni şarkılarında, bu da aşağı yukarı aynı şey oluyor galiba:)
Onlar yine beni dinleyip, kendilerine yakın gelen şeyleri bulurlar. Sadece kadınsı sloganlı şarkılar yok. Yeterince yaptım onlardan, anlamış olmalılar artık:)

Aşktan muzdarip olanlardan mısın, peki sen de?
Herkes aşktan muzdarip olur hayatında. Olmadıysa eksik yaşamış olur bence.

Yorum Yapın