Röportaj

Moda ikonu: Rihanna

Barbadoslu güzel, müzik dünyasında olduğu kadar moda dünyasında da fırtınalar estiriyor. Her giydiğiyle olay yaratan ünlü yıldız, bizi her defasında şaşırtmayı başarıyor:)

Yazı: Elif Mandan

Markalar peşinde
Natalie Portman, Jennifer Lawrence gibi isimlerin ardından yeni Dior kadını Rihanna oldu. Dior’un Secret Garden adlı kampanyasının dördüncü filmi için kamera karşısına geçen Riri, aynı zamanda markanın ilk siyahi modeli. Youtube’da daha önce yaklaşık olarak 9 milyon kişi tarafından izlenen Secret Garden kampanyası, Rihanna ile çok daha fazla kişiye ulaşacak gibi görünüyor. Yeni Dior kadını olan Riri’nin kampanya filmini merakla bekliyoruz!
Çinli Rihanna
Ünlü bir dergi Rihanna ile bir moda çekimi gerçekleştirdi. Fotoğrafları hala görmediysen hemen bakmalısın! Rihanna çekimlerde Doğu felsefesini yansıttı. Gözlerinde Çinlilerin makyaj stilini uygulayan esmer güzelimiz her çekimde kusursuz ve farklı!
Beklenen film geldi
Rihanna’nın seslendirdiği Home (Evim) filminin galası geçtiğimiz günlerde yapıldı. Rihanna şıklığı ile yine gözlerimizi kamaştırdı. Onu her zaman iddialı değil, sade bir elbise ve koyu bir rujla görebiliyoruz. Ama değişmeyen tek bir şey var. Ne giyerse giysin ona çok yakışıyor.
Zirveye merhaba
Bu sıralar çok konuşulduğu diğer bir konu da yeni single’ı. Rihanna, iHeartRadio Müzik Ödülleri törenine resmen bomba gibi düştü. Sadece single’ı ile değil, şovu, görünüşü ile de büyüledi. Yeni single’I olan B**** Better Have My Money’i tanıtmak için sahneye helikopter ile geldi esmer güzel. Mini siyah elbisesinin üzerindeki zümrüt yeşili kürkü ve aynı renkteki çizmeleri ile muhteşem gözüküyordu! Yeni albüm çıkmadan, tek bir şarkıyla yine hakkında konuşturmayı başardı. Zirve yeniden onun!

Saçlar konusunda rahat duramıyor!
Her yeni albümde, hatta her yeni klipte yepyeni bir saç rengiyle karşımıza çıkan Rihanna’yı son klibinin çekimlerinde bakır kızılı saçlarıyla gördük. Son olarak sahnede B* Better Have My Money’i söylerken siyah saçlarıyla izlemiştik Barbadoslu güzeli. Bu sefer henüz denemediği nadir renklerden birini tercih etmiş gibi geldi bizlere. Senin de çok beğeneceğine eminiz! Bu arada duyduğumuz kadarıyla, kesin olmasa da klibin, B**** Better Have My Money’e çekildiği konuşuluyor. Fotoğraflarda bornozuyla görüntülenen Riri, klipte gemi sahnelerinde retro kıyafetler kullanmış.

Yorum Yapın