Röportaj

Kermit anlatıyor!

alt

altThe Muppets hakkında ipuçları seni bekliyor!

Kermit The Muppets’ı anlatıyor! 

Neden “The Muppets”ı mutlaka izlemeliyiz?
Komik, neşeli ve herkesi güldüren bir film! Filmin yeni hayranları için, bu, sinemada The Muppets’ı görmek için harika bir şans! Hatta eski hayranları için, eski arkadaşlar ile birlikte eğlenmek için harika bir fırsat!

Filmden biraz bahseder misin?
Kukla fanı olan Walter, Hollywood’dan sadece bizimle tanışmak için geldi! Jason Segel da tam bir Muppet hayranı! O da bu yüzden senaryonun yazılımına yardım etti. Ve karşınıza “The Muppets” çıktı!

Filmin en komik sahnesi hangisi?

Filmin tüm sahneleri zaten tam bir deli işi! Sadece bir sahneyi düşünerek değerlendirmem çok zor ama filmin sonunu gördüğünüzde3 gerçekten ne demek istediğimi anlayacaksınız!

Jason Segel karşısında çalışmak nasıldı?
Jason sadece büyük bir komedyen değil, aynı zamanda harika bir oyuncu! Çekim sırasında metni unutsa bile doğaçlama yapıyor!  

Peki Chris Cooper’la?
Chris, Tex Richman’i canlandırıyor. Kesinlikle bu zamana kadar tanışabileceğiniz, beraber çalışabileceğiniz en tatlı adam!

Ya Amy Adams?

Amy inanılamz biri! Çok güzel, yetenekli ve komik biri. Tüm oynadığım filmlerde onunla beraber rol almak istiyorum! Ama Miss Piggy bana izin vermiyor:) Şarkı söylüyor, dans etmeyi çok seviyor ve üç tane de Academy Ödülü var! Umarım bu filmle beraber Oscar sahibi de olur:)

Miss Piggy?
Miss Piggy ile çalışmak tam anlamıyla benim için bir onur!

Miss Piggy ile hala beraber misiniz?
Onunla profesyonel bir ilişkimiz var. Aslında çok iyi arkadaş, yani özel bir şey yok aramızda:)
 

Yorum Yapın