Röportaj

Keremcem askerde!

Şu anda Ankara Mamak’ta askerliğini yapan Keremcem, gitmeden önce son röportajını Heygirl ile yaptı. 6 aylık askerliğini yapmadan önce keyifli bir tatil yapan Keremcem, siz Heygirl kızlarına tatil hakkında güzel tüyolar verdi, kendi tatilleri üzerine bir sürü  sırrını anlattı, yeni projelerini paylaştı;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu prodüksiyonun kamera arkasını ve Keremcem’in bomba açıklamaların dinlemek için hemen tıkla!

 

Enfes Keremcem duvar kağıtları

 

Yazı: Hazan Aköz
Fotoğraflar: Metin Bakırkaya www.2miz.biz

Üçüncü klibini “İmtihan” isimli şarkına çektin… Nasıl bir klip olduğunu bize biraz anlatır mısın?
Klip sembolik bir anlatıma sahip. Kapılar var ve o kapılardan geçiyorsunuz. Bir kapı var, onun arkasına geçemiyorsunuz, aradığınız şey, kapının diğer tarafında kalmış gibi… Biraz ilginç ve derin bir klip oldu yani:) Gökhan Ünlü yönetti, beğenilmesini umuyoruz.

Klip çekeceğin şarkıları dinleyicilerin isteklerine göre mi seçiyorsun, yoksa kendi hoşuna gidenleri mi tercih ediyorsun?
Tabii ki dinleyicilerimin istekleri çok önemli benim için. Bu şarkıları seçmek için de internet sitemden bir anket düzenledim zaten. Ama fark ettik ki bir kişi, bir bilgisayardan pek çok kez oy atılabiliyormuş. Bu da sonucu pek sağlıklı yapmadı. Bunu öğrendiğimizde oylamayı iptal etmek zorunda kaldık. Ama yine de bir fikir edindik.

En çok oy alan hangi şarkıydı peki?
Albümün ilk parçası “Tanıdım Sizi” çok istek aldı.

Yorum Yapın