“Kankadan sevgili olmaz!”

3030 views Yorum yap
alt

Sence gerçek hayatta kankalar birbirine aşık olabilir mi?

Çocukluktan beri tanıdığın ve her şeyini bildiğin bir erkeği neden baştan fark etmedin ki… Aşık olacaksan çok başta aşık olurdun. Çok yakın arkadaş olanlar birbirine aşık olmamalı. Çünkü zaten onun her şeyini biliyorsun. Bu durumda hiçbir anlamı yok bence.

Aşk acısından kurtulmak için ne yaparsın?

Çok acımasız olacak ama başka birini bulmak en iyisi. Çünkü o insana çok bağlanıyorsun ve yalnız kaldığında hatıralar aklına geliyor. Ona dönebiliyorsan ne ala, ama bu mümkün değilse yeni aşklara yelken açmak daha mantıklı. Başka bir insana odaklanmazsan o kişi aklından hiç gitmez.

Kendinde sevdiğin ve sevmediğin huyların neler?

Çok kararsızım. Daha çabuk karar verebilen biri olmak isterdim. Fazla duygusalım. Çabuk kırılıyorum. Öyle olmamak isterdim. Bir de daha uzun boylu olmak:)

Dizideki hayalin iyi bir doktor olmak. Normalde de bunu ister miydin?

Hayır. Hiçbir zaman bende ‘ileride bunu olacağım’ diye bir düşünce olmadı. Başka bir şey olmak istemedim. Oyuncu da olmak istemedim. İlkokuldayken veteriner olmak istiyordum. Yaşım ilerledikçe önüme belirli bir hedef koymamaya karar verdim. Şu an buradayım:)

Nerelerden alışveriş yaparsın?

Zara’yı çok seviyorum. Hem modelleri hem de fiyatları çok uygun. Spor giyiniyorum, ama çoğu zaman şık giyinmeyi de seviyorum.

Genelde nerelerde takılırsın?

Çok fazla evden çıkmıyorum. Gidip kafede oturmaktan çok, bir yere gidip uzun uzun yemek yemeyi daha çok seviyorum.

 

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gardırop

İnce çoraplar nasıl giyilmeli?

  Sıfır kilometre ince çorabı daha giymeye başladığımızda, kaçma riski de harekete geçmiş olur. Peki, hem giyerken hem de giydikten sonra neler yapmalı, çorabımızın ömrünü uzatmalı, işte en tüyolar…  

Devamı   3600