JB’yi takip et!

4814 views Yorum yap
alt

altBirçok ödülle Hollywood rekorlarına imza atan ve genç kızların kalbini yerinden oynatan yakışıklı Jonas Kardeşler, ekim ayında ismi “Jonas” olan yepyeni bir diziye başlıyorlar. “Jonas Brothers”ın Heygirl Eylül sayısına özel röportajının devamını hemen şimdi, okumak ister misin?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazı: Hazan Aköz

 

altAdımlarınızı takip etmek isteyen gençlere ne gibi öneriler verirdiniz?
Nick: Şarkı sözü yazdığını söyleyen pek çok fanımız yanıma geliyor ve bana “Bir gün ben de müzisyen olmak istiyorum” ya da “Oyuncu olmak en büyük hayalim” diyorlar. Buna seviyorum çünkü bu, bana gelip “Ben şöhret olmak istiyorum” demelerinden çok daha iyi bir şey. Onlara şöyle bir tavsiye verebilirim; bu işi şöhret için değil, gerçekten sevdiğiniz için yapın! Ben hep böyle yaşadım ve bence en doğru davranış da bu olur.

Her zaman çok pozitif görünüyorsunuz. Siz hiç kavga etmez misiniz?
Joe: Bu soruyu çok sık duyuyoruz ama biz pek kavga etmeyiz. Hatta bazen, neden tartışmadığımızı oturup düşünüyoruz bile. Ama hiçbirimiz gerçekten cevabını bulamadık:)
Kevin: Bir arkadaşımız bana, “Kavga etmeye vaktiniz yok ki” demişti. Belki de bu sorunun cevabı budur. O kadar yoğunuz ki bu tarz şeylere hiç zamanımız olmuyor.
Joe: Beklide birbirimize karşı çok saygılı oluşumuzdandır.
Nick: Tüm kardeşler gibi kavga edebilirdik ama bir grubumuz olduğu için birlikte sahneye çıkıyoruz. İşte, o zaman bu tarz gerginlikler hiç iyi olmazdı.
Joe: Dilerim yıllar boyu bu şekilde kalırız:)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir