Röportaj

Hepsi ile röportaj

 altYeni albümleri “Şaka” için çok heyecanlı olan Hepsi kızlarıyla sadece müzikten değil, aşktan meşke kızsal sorunlardan da konuştuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

alt

CEMRE

Hemen “Şaka”dan bahsedelim…

Bir yeni şarkımız var, diğerleri cover. “4 Peynirli Pizza”, Kenan Doğulu’nun bizim için yaptığı özel bir şarkı. Mizah anlayışı yüksek bir parça. Ben gidip gelip Kenan’ın beynini yedim; kızlar da öyle. O da bize hep “yaparım” diyordu. Dinlediğimizde bayıldık şarkıya. O gece stüdyoya girdik; Kenan, her biri mükemmel müzisyenler olan arkadaşlarını çağırdı. Aynı gece içerisinde Ozan Doğulu, Kenan Doğulu ve bizim ekibimiz parçayı yaptık. Şarkıda Kenan’ın da vokalleri var. 

Bu aralar neler yapmaktan keyif alıyorsun?

Albümle ilgilenmekten çok keyif alıyorum. Çok heyecanlıyım. Ayrıca bu devirde hiçbir dizi sürmezken, biz “Hepsi 1”de 52. bölümü çektik. Bu çok hoşuma gidiyor; gurur verici bir şey. 

Son günlerde cümlelerinde en çok hangi sözcüğü kullanıyorsun?

“Çabuk çabuk” ya da “Hadi”. 

En çok kullandığımız sözcükler, bizim hayata bakış açımızı anlatıyormuş aslında. Bunu duymuş muydun?

Herhalde yoğun tempom yüzünden bu sözcükleri kullanıyorum. Çabuk uyumalıyım, uyanmalıyım, çünkü yapacak çok işim var. Eskiden ünlülerin “Be-nim hiç özel hayatım yok” deyişlerine “Hadi canım” derdim, ama gerçekten öyleymiş. Bu kadarını hiç tahmin etmiyordum. “Dünya starları ne yapıyordur” diye düşünüyordum, ama sonra öğrendim ki jetle-riyle aldırıyorlarmış kendilerini:)

Sen de alırsın belki bir gün bir jet:)

Evet, alırım bir tane artık! 

Trafikte geçirdiğin zamanları çıkarırsan, bir sürü vakit kalır sana geriye…

Ben zaten metroya biniyorum. Benim metroya binmem biraz olaylı oluyor ama:) Pepsi dolaplarımız var ya metroda, çok komik oluyor:)

O dolaplara bazen bıyık çiziyorlar, biliyor musun?

Biliyorum:) Ama bizim fanlarımız her hafta gidip Camsil’le onları temizliyorlarmış.

Pizzanı nasıl seversin?

4 Peynirli severim:)

alt

EREN

Rock’n Coke, Rock’n Dark gibi müzik festivalleri iptal oldu bu sene. Sen bir festival düzenlesen, bu nasıl bir festival olurdu, kimleri çağırırdın?

Türkiye’de fakir bir kesim var, bir de çok fazla şeye sahip olan bir kesim var. Orta sınıf çok az. Zengin sınıftan insanların arasında da ellerindekini paylaşmak isteyecek kişiler olabileceğini düşünüyorum. Bu yüzden insanların her şeyini paylaşabilecekleri, güzel müziğin, tiyatronun olduğu, görsel ve işitsel anlamda oraya gelen her kesimin dikkatini çekebilecek, sıcak bir ortam yaratmak isterdim. Her şey paylaşılacak ve insanlar da bundan gocunmayacak. 

Kimleri çağırırdın?

Bu tarz yaklaşımı olan çok fazla insan var. Buna duyarlı olabilecek herkesi çağırırdım. Ressamları, dansçıları, müzisyenleri, oyuncuları ve yardıma yönelik amaçlarla katılabilecek insanları çağırmak isterdim. 

“Herkes yapıyor” diye yapabileceğin şey nedir?

Spor yapmak… Herkesin yaptığını yapmak kötü bir şey, yeter ki benim için yararlı olsun.

Bu aralar en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsun?

Anadolu Yakası’na gidip gezmek… Bağdat Caddesi’ne gitmeye başladım, orada arkadaşlarım var. Eskiden hep Avrupa Yakası’nda geziyordum, oraya geçmek aklıma gelmiyordu. Fakat ne kadar güzelmiş, çok Avrupai bir havası varmış Bağdat Caddesi’nin.

Sen de tiki oldun yani? Jonjon:)

🙂 Yok, acayip salaş gidiyorum oraya:) Havalar güzel, akşam arkadaşlarımla yemek yiyorum, bir şeyler içiyorum ve evime dönüyorum. 

Aşk var mı aşk?

Var, yok, var, yok, var, yok:) 

Aşkın beş hali nedir sence?

Şapşallık, boş bakışlar, sürekli sırıtan bir surat, bazen ne yapacağını bilememek, bir de kendi adıma konuşursam, sürekli sarılma isteği:) 

Babalar Günü’nde babana ne almayı düşünüyorsun?

Saat alabilirim.

Pizzanı nasıl seversin?

Mozarellalı, biberli ve mısırlı severim. Çiftlik versiyonu yani…

 

Yorum Yapın