Hayret bir şey!

1766 views Yorum yap
alt

alt“Kızsız Adam” videosunu youtube’a yükleyerek herkesi güldürdü, reklamlarda mimiklerini konuşturdu, son olarak da “Gelecekten Bir Gün” isimli  sinema filminde oynadı! Hayrettin Karaoğuz’un yolu çok açık!

 

 

 

 

 

 

 

 
altMimikler süper. Maceran “Kızsız Adam”la mı başladı, yoksa bunun öncesi var mı?
Evet, öncesi var. Herkes beni “Bir video yaptı ve patladı” olarak görüyor ama durum aslında öyle değil. Azınlık böyle biliyor, tabii normal. Biz okul döneminde başladık çekimlere.

Okulun hangisiydi?
Kadir Has Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunuyum. Birinci sınıftan beri okuldan arkadaşlarımla çekimlere başladık. Reklamcılık okumamıza rağmen sürekli kısa film çekiyorduk. Herkes “Radyo Televizyon mu okuyorsunuz siz?” diye soruyordu. “Kızsız Adam” da dahil olmak üzere 4 yıl içinde 200 tane proje yaptık. Kısa film, reklam filmleri, sosyal sorumluluk projeleri, okulun tanıtım filmleri, video klipler çektik. Direc-t grubunun “Derya” isimli şarkısına 3 kişi klip çektik. Onun dışında ben Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’yla 60’a yakın gösteride bulundum. Turnelere çıktık, İzmir, Bursa gibi şehirlere ve Doğu’ya gittik, gösteriler yaptık. 2007 senesinde bir absürt komedi oyunuyla İstanbul Kültür A.Ş tarafından “En İyi Erkek Oyuncu” seçildim. Bu oyun da beni komediye biraz daha yöneltti. Oyunculuktan zaten çok keyif alıyordum, iyice bir keyiflendim.

Reklam filmlerinde de oynadın?

Turkcell, Doritos gibi reklamlarda oynadım.

Baya bir popüler oldun…
Benim çok ünlü olmak gibi bir derdim yok ve bence bu da çok büyük bir avantaj. İyi şeyleri seçme şansım oluyor. Komediyi çok seviyorum ve bundan para kazanıyorum. Arkadaşlarımla kurduğumuz bir ajansımız da var. Çekimlerden ve oyunculuktan fırsat bulduğum zamanlarda reklamlar için metin yazarlığı yapıyorum. Şu an sadece “Stand-up” şovlarıma yöneldim.

Sayfalar: 1 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir